Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji obiektów szkolnych w miejscowości Służewo i Stawki, gmina Aleksandrów Kujawski
Gmina Wiejska Aleksandrów Kujawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00061219
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-18 08:24
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8911560280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi pomiarowe
Wykonawcy
2 przyznane
EMILIA SERKOWSKASiniażewo, PL
53 997 PLNEMILIA SERKOWSKASiniażewo, PL
53 997 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.