Dostawa oleju opałowego dla Urzędu oraz Szkół z terenu Gminy Brudzeń Duży
GMINA BRUDZEŃ DUŻY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00062995
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-21 10:44
- Lokalizacja
- Brudzeń Duży, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7743188737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Wykonawcy
4 przyznane
AUTOCENTRUM PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPłock, PL
123 900 PLNAUTOCENTRUM PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPłock, PL
123 900 PLNAUTOCENTRUM PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPłock, PL
144 550 PLNAUTOCENTRUM PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPłock, PL
61 950 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.