”Adaptacja pomieszczeń pod działalność Centrum Integracji Usług Społecznych w Gminie Mikołajki Pomorskie”

GMINA MIKOŁAJKI POMORSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00064761
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00064761/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-22 13:33
Lokalizacja
Mikołajki Pomorskie, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae37a45f-21b2-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5792210163
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00064761 z dnia 2022-02-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
”Adaptacja pomieszczeń pod działalność Centrum Integracji Usług Społecznych w Gminie Mikołajki Pomorskie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIKOŁAJKI POMORSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747862

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dzierzgońska 2

1.5.2.) Miejscowość: Mikołajki Pomorskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-433

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mikolajkipomorskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.mikolajkipomorskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazkupowa.pl/pn/mikolajkipomorskie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

”Adaptacja pomieszczeń pod działalność Centrum Integracji Usług Społecznych w Gminie Mikołajki Pomorskie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae37a45f-21b2-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00064761

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Umowa nr RPPM.06.02-22-0006/20-01. Oś priorytetowa 6 Integracja, Działanie 6.2. Usługi społeczne. Poddziałanie 6.2.2. Rozwój usług społecznych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197459/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2021.EFS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn.:
„Adaptacja pomieszczeń pod działalność Centrum Integracji Usług Społecznych w Gminie Mikołajki Pomorskie „. W skład pomieszczeń przeznaczonych w ramach przedmiotowego zadania jest:
1. Budynek użyteczności publicznej – świetlica zlokalizowana w Krasnej Łące, gm. Mikołajki Pomorskie,
2. Budynek użyteczności publicznej- Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Mikołajkach Pomorskich,
3. Budynek użyteczności publicznej – świetlica w Cieszymowie
4. Budynek użyteczności publicznej – świetlica w Wilczewie
5. Budynek użyteczności publicznej – Biblioteka Publiczna w Mikołajkach Pomorskich.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa- "Adaptacja pomieszczeń pod działalność Centrum Integracji Usług Społecznych w gminie Mikołajki Pomorskie, w skład której wchodzi:
1) Projekt wykonawczy - Remont budynku użyteczności publicznej- świetlicy w Krasnej Łące,
2) Projekt wykonawczy - Remont budynku użyteczności publicznej - Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Mikołajkach Pomorskich,
3) Projekt wykonawczy- Remont budynku użyteczności publicznej - świetlicy w Cieszymowie,
4) Projekt wykonawczy- Remont budynku użyteczności publicznej- świetlicy w Wilczewie,
5) Projekt wykonawczy - Remont budynku użyteczności publicznej- biblioteki publicznej gminy Mikołajki Pomorskie,
6) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - Wymagania Ogólne,
7) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - Roboty murarskie,
8) Specyfikacje Techniczne Wykonania i odbioru Robót Budowlanych - Tynkowanie-Okładziny z płyt GK
9) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - Roboty Hydroizolacyjne
10)Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych- Tynkowanie,
11) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych- Roboty malarskie.
Wykonawca zobowiązany jest do wyceny robót budowlanych stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia wyłącznie z materiałów i urządzeń fabrycznie nowych, dopuszczonych do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

kwota oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

2022-02-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane