Usługi psychologa świadczącego pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów w podziale na 16 części
Biuro Rzecznika Praw Dziecka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00066933
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-24 10:28
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252184812
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
9 przyznanych
Dorota BożejewiczWarszawa, PL
70 800 PLNWeronika ChoinkaWarszawa, PL
66 000 PLNStacja Psychologiczna Magdalena Kępka-PanekPiastów, PL
67 200 PLNAleksandra MaciopaWarszawa, PL
63 600 PLNEwa AdamczykRybnik, PL
95 760 PLNMaciej MalecWarszawa, PL
90 720 PLNAleksandra SłomkowskaWarszawa, PL
90 720 PLNMichał KurnickiWarszawa, PL
86 400 PLNMałgorzata Pawlak-KrzaczekWarszawa, PL
112 320 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.