PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ DO CMENTARZA W ŚWIERZNIE - I ETAP MODERNIZACJI

Gmina Świerzno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00066655
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00066655/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-24 08:25
Lokalizacja
Świerzno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f20a991a-2288-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9860157007
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

'PRD NOWOGARD' SPÓŁKA AKCYJNANowogard, PL · lot 0
232 634,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00066655 z dnia 2022-02-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ DO CMENTARZA W ŚWIERZNIE - I ETAP MODERNIZACJI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świerzno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685533

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świerzno

1.5.2.) Miejscowość: Świerzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-405

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 913832793

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@swierzno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.swierzno.biuletyn.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/swierzno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ DO CMENTARZA W ŚWIERZNIE - I ETAP MODERNIZACJI

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f20a991a-2288-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00066655

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004515/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej do cmenatrza w Świerznie I etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162928,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Świerzno w stronę cmentarza w zakres prac wchodzi:
Zakres roboty – I ETAP
Wykonanie poszerzenia jezdni - 190,30 m2
Przebudowa jezdni całość - 829,50 m2
Krawężnik betonowy najazdowy 15*22*100 - 7,00 m
Obrzeże betonowe 8*30 - 10,80 m
Opornik betonowy - 5,00 m
Zjazdy - 25,87 m2
Wymagania co do parametrów prefabrykatów betonowych
- klasa betonu minimum C25/30
- nośność >3,5Mpa
- nasiąkliwość < 4%
- mrozoodporność F15
- ścieralność < 3,5mm

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232634,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299346,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232634,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRD Nowogard S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8561609079

7.3.3) Ulica: GÓRNA 2/1

7.3.4) Miejscowość: NOWOGARD

7.3.5) Kod pocztowy: 72-200

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232634,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni

2022-02-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane