Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego samochodu 9-cio osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózku inwalidzkim na potrzeby COM w Jaszczowie

Powiat Łęczyński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00450473
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00450473/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-08 12:23
Lokalizacja
Łęczna, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74da54ba-7681-426d-9197-7d99372df2d6
Identyfikator
5050017732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osóbMinibusy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00450473 z dnia 2024-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego samochodu 9-cio osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózku inwalidzkim na potrzeby COM w Jaszczowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Łęczyński

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Łęcznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019425

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 95A

1.5.2.) Miejscowość: Łęczna

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 8153 15 200

1.5.8.) Numer faksu: 817526464

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@powiatleczynski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatleczynski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_leczna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego samochodu 9-cio osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózku inwalidzkim na potrzeby COM w Jaszczowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74da54ba-7681-426d-9197-7d99372df2d6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450473

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053819/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego samochodu 9-cio osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózku inwalidzkim na potrzeby COM w Jaszczowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430410

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRP.272.4.27.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 220654,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego samochodu 9-cio osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózku inwalidzkim na potrzeby Centrum Opiekuńczo Mieszkalnego w Jaszczowie.
Szczegółowy opis minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych wyposażenia samochodu został opisany w Specyfikacji technicznej pojazdu stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
Wymagania ogólne przedmiotu zamówienia:
1) samochód fabrycznie nowy (rok produkcji 2024), nieużywany (w dniu odbioru samochód posiada nie więcej niż 50 km przebiegu), z możliwością rejestracji dwuetapowej, nie powystawowy, bezwypadkowy, nieuszkodzony, sprawny technicznie, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, pochodzący z autoryzowanego punktu sprzedaży
2) wymagane uprawnienia do kierowania pojazdem – prawo jazdy kat. B
3) ilość miejsc – przystosowany do przewozu 9 osób – kierowca + 8 pasażerów
4) możliwość przewozu osoby na wózku inwalidzkim
5) drugi i trzeci rząd siedzeń z możliwością szybkiego demontażu
6) stanowisko wyposażone w pasy bezpieczeństwa do mocowania wózka inwalidzkiego oraz osoby niepełnosprawnej na wózku podczas jazdy
7) wyposażony w składane najazdy z możliwością szybkiego montażu, służące do wprowadzania do pojazdu osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim
8) posiada świadectwo homologacji auta bazowego oraz homologację potwierdzającą przystosowanie do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich
9) oznakowany zgodnie z przepisami dotyczącymi przewozu osób niepełnosprawnych
10) powinien posiadać wszystkie wymagane przepisami prawa zezwolenia na użytkowanie oraz dopuszczenie do obrotu
11) spełnia wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym:
- Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2023 r. poz. 1047 ze zm.)
- Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 502)
- Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 27 września 2003 r. w sprawie szczegółowych czynności organów w sprawach związanych z dopuszczeniem pojazdu do ruchu oraz wzorów dokumentów w tych Dz. U. z 2023 r. poz. 1208)
12) wymagany okres gwarancji jakości:
a) Minimum 48 miesięcy lub 120 000 km na silnik i wszystkie podzespoły samochodu (mechaniczne/elektryczne/elektroniczne) bez wyłączeń – obejmująca funkcjonowanie samochodu, wady materiałowe i fabryczne;
b) Minimum 96 miesięcy na perforację nadwozia;
c) Minimum 24 miesiące na brak usterek lakierniczych
13) wymagane zapewnienie przez Wykonawcę obsługi serwisowej pojazdu będącego przedmiotem zamówienia, w stacji serwisowej znajdującej się w odległości nie większej niż 120 km od siedziby Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

34114400-3 - Minibusy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2024-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy