Wykonanie robót budowlanych w 800 zwolnionych komunalnych lokalach mieszkalnych o powierzchni ok. 20 m2 do 150 m2 położonych w Poznaniu
ZARZĄD KOMUNALNYCH ZASOBÓW LOKALOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00068756
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00068756/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-25 13:57
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-baba7ac3-eb26-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 2090002942
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00068756 z dnia 2022-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w 800 zwolnionych komunalnych lokalach mieszkalnych o powierzchni ok. 20 m2 do 150 m2 położonych w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD KOMUNALNYCH ZASOBÓW LOKALOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302538131
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Matejki 57
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-770
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zkzl.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zkzl.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zkzl_poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w 800 zwolnionych komunalnych lokalach mieszkalnych o powierzchni ok. 20 m2 do 150 m2 położonych w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-baba7ac3-eb26-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00068756
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124402/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.201.30.2021
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej obejmującej wykonanie robót budowlanych w 800 zwolnionych komunalnych lokalach mieszkalnych o powierzchni od ok. 20 m2 do 150 m2 położonych w Poznaniu, w branży ogólnobudowlanej, elektrycznej i instalacyjnej w ramach zamówień cząstkowych (wykonawczych).
2. Przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
2.1. roboty ogólnobudowlane,
2.2. roboty związane z montażem stolarki okiennej i drzwiowej,
2.3. roboty instalacyjne elektryczne, wykonanie pomiarów elektrycznych wraz ze sporządzeniem protokołu,
2.4. roboty instalacyjne wod.-kan. i c.o., wykonanie próby szczelności instalacji wod.-kan. i c.o.,
2.5. roboty instalacyjne gazowe, wykonanie próby szczelności instalacji gazowej wraz ze sporządzeniem protokołu,
2.6. wykonanie podłączeń kominowych i kominów, sprawdzenie prawidłowości podłączeń do przewodów kominowych wraz z opinią kominiarską,
2.7. wykonanie wszelkiej dokumentacji projektowej lub technicznej niezbędnych do prawidłowego wykonania robót, w tym pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót, co do których dokumentacja projektowa lub techniczne będzie sporządzona,
2.8. uzyskanie wszelkich decyzji, pozwoleń, uzgodnień, niezbędnych do prawidłowego wykonania robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład handlowo usługowy Tęcza Nawrocki Krzysztof
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 301489442
7.3.3) Ulica: Modliszewko 34/12
7.3.4) Miejscowość: Gniezno
7.3.5) Kod pocztowy: 62-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16420275,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa ramowa została zawarta z 5 wykonawcami, tj.:1. Zakład handlowo usługowy Tęcza Nawrocki Krzysztof, Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno, Modliszewko, REGON 301489442, Mikroprzedsiębiorstwo, w dniu 20-12-2021 r.
2. Firma Handlowo Usługowa Adam Graf, Os. Przyjaźni 13 S, 61-686 Poznań,
REGON 302289863, Małe przedsiębiorstwo, w dniu 06-12-2021 r.
3. WIZEX Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, Wiesław Zwierzchowski, ul. Gnieźnieńska 73, 61-015 Poznań, REGON 632464078, Mikroprzedsiębiorstwo, w dniu 06-12-2021 r.
4. SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA ZDUNÓW, USŁUG BUDOWLANYCH I PRODUKCJI RÓŻNEJ W POZNANIU, ul. Słowiańska 53C, 61-664 Poznań, REGON 000449349, Mikroprzedsiębiorstwo, w dniu 06-12-2021 r.
5. Zakład Ogólno-Budowlany Andrzej Zakrzewski, ul. Kazimierza Jarochowskiego 6 m8, 60-235 Poznań, REGON 632018137, Małe przedsiębiorstwo, w dniu 06-12-2021 r.
| 2022-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |