Wykonanie robót polegających na konserwacji, drobnych naprawach, remontach i usuwaniu awarii w zakresie instalacji wodno - kan, gaz, c.o., c.w.,(...)
Gmina Solec Kujawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00067700
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00067700/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-24 15:20
- Lokalizacja
- Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c3ed4a9f-88e1-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 5542892492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00067700 z dnia 2022-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót polegających na konserwacji, drobnych naprawach, remontach i usuwaniu awarii w zakresie instalacji wodno - kan, gaz, c.o., c.w.,(...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Solec Kujawski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350702
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 23 Stycznia 7
1.5.2.) Miejscowość: Solec Kujawski
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-050
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 523870104
1.5.8.) Numer faksu: 523871253
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: solec@soleckujawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-solec-kujawski.rbip.mojregion.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/soleckujawski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót polegających na konserwacji, drobnych naprawach, remontach i usuwaniu awarii w zakresie instalacji wodno - kan, gaz, c.o., c.w.,(...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3ed4a9f-88e1-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00067700
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016917/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Wykonanie robót polegających na konserwacji, drobnych naprawach, remontach i usuwaniu awarii w zakresie instalacji wodno - kanalizacyjnej, gazowej, centralnego ogrzewania, ciepłej wody obiektów Gminy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00050656/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIPP.BZPiFZ.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót konserwacyjnych, drobnych napraw, remonty, usuwanie awarii w zakresie instalacji wodno – kanalizacyjnej, gazowej, centralnego ogrzewania, ciepłej wody, z pełnieniem dyżurów w dni wolne, w obiektach budowlanych stanowiących własność Gminy Solec Kujawski. Wykaz nieruchomości objętych przedmiotem zamówienia wskazano w załączniku nr 2 do umowy (załącznik 6.2 do SWZ). Wykaz podlega aktualizacji w trakcie obowiązywania umowy. Przewidywany zakres robót będących przedmiotem umowy został określony w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy (załącznik 6.1 do SWZ).
Wykonanie robót może być prowadzone tylko przez Wykonawcę posiadającego właściwe kwalifikacje do wykonywania przedmiotowych robót, zaopatrzonego w odpowiednie wyposażenie oraz specjalistyczny sprzęt i pod kierownictwem personelu przeszkolonego w zakresie wykonywania robót budowlanych, zgodnie z przepisami BHP. Wykonawca ponosi odpowiedzialność BHP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją przepisu art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, gdy w postępowaniu o udzielenie zamówienia wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.Uzasadnienie faktyczne: W postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji złożono jedną ofertę: Hydrosfera Maciej Piaskowski, ul. Lipowa 2e, 86- 050 Solec Kujawski. Oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |