Postępowanie nr 01/22 prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na dostawy odczynników i materiałów do badań genetycznych dla Działu Diagnostyki Genetycznej (nr sprawy WR 01/22)
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00072372
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-02 10:18
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122414692
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjne
Wykonawcy
1 przyznane
TOMASZ CZERSKILublin, PL
38 124 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.