Konserwacja kanalizacji deszczowej w Pasłęku

URZĄD MIEJSKI W PASŁĘKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00142457
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00142457/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-12 12:01
Lokalizacja
Pasłęk, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a83269c-78bd-49ee-995b-318e9c49ae2a
Identyfikator
5780015378
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi gospodarki ściekowej

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG WODNO-KANALIZACYJNYCH W PASŁĘKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPasłęk, PL · lot 0
338 691,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00142457 z dnia 2025-03-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja kanalizacji deszczowej w Pasłęku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W PASŁĘKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524447

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. św. Wojciecha 5

1.5.2.) Miejscowość: Pasłęk

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: paslek@paslek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: paslek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.paslek.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja kanalizacji deszczowej w Pasłęku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a83269c-78bd-49ee-995b-318e9c49ae2a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00142457

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00013416/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Bieżące utrzymanie i konserwacja kanalizacji deszczowej na terenie miasta Pasłęk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00115758

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie będące przedmiotem niniejszej procedury polega na wykonywaniu usługi o charakterze użyteczności publicznej w zakresie odprowadzania wód deszczowych z terenu miasta siecią miejskiej kanalizacji deszczowej. Jedynym
udziałowcem spółki jest Gmina Pasłęk ww. zamówienie jest zamówieniem typu „in-house”, który stanowi rodzaj
zamówienia publicznego udzielanego podmiotowi kontrolowanemu przez zamawiającego tj. Burmistrza Pasłęka, który jest
jednocześnie zgromadzeniem wspólników Spółki PUW-K w Pasłęku Sp. z o. o.
Proponowany wykonawca – Przedsiębiorstwo Usług Wodno-Kanalizacyjnych w Pasłęku – jednostka operatorska – Sp. z o.
o., ul. Wojska Polskiego 35c 14-400 Pasłęk.
Negocjacje z wykonawcą dotyczące warunków oraz ceny realizacji umowy zostaną przeprowadzone na podstawie cen jednostkowych określonych w kosztorysie inwestorskim stanowiącym

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BGK.271.6.2025.ŁZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 344711,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie i konserwacja kanalizacji deszczowej na terenie miasta Pasłęk zgodnie z zakresem określonym w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz przedmiarze robót dla przedmiotowego zadania

4.5.3.) Główny kod CPV: 90480000-5 - Usługi gospodarki ściekowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG WODNO-KANALIZACYJNYCH W PASŁĘKU SÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 170961101

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 35C

7.3.4) Miejscowość: Pasłęk

7.3.5) Kod pocztowy: 14-400

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338691,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-03-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi