Budowa ścieżek rowerowych przy ul. Bohaterów Ossowa na odc. od Ronda Cudu nad Wisłą do ul. Broniewskiego oraz przy ul. Orzeszkowej od skrzyżowania z ul. Nadarzyńską do Ronda Cudu nad Wisłą w Kobyłce
MIASTO KOBYŁKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00071020
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00071020/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-01 10:16
- Lokalizacja
- Kobyłka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4680b59-696a-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 1251332390
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00071020 z dnia 2022-03-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżek rowerowych przy ul. Bohaterów Ossowa na odc. od Ronda Cudu nad Wisłą do ul. Broniewskiego oraz przy ul. Orzeszkowej od skrzyżowania z ul. Nadarzyńską do Ronda Cudu nad Wisłą w Kobyłce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KOBYŁKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269663
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wołomińska 1
1.5.2.) Miejscowość: Kobyłka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-230
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kobylka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kobylka.pl/index.php
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kobylka.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ścieżek rowerowych przy ul. Bohaterów Ossowa na odc. od Ronda Cudu nad Wisłą do ul. Broniewskiego oraz przy ul. Orzeszkowej od skrzyżowania z ul. Nadarzyńską do Ronda Cudu nad Wisłą w Kobyłce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4680b59-696a-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00071020
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001604/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.32 Budowa ścieżki rowerowej przy ul. Bohaterów Ossowa na odc. Rondo Cudu nad Wisłą - Broniewskiego i ul. Orzeszkowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Rozwój zintegrowanej sieci dróg rowerowych na terenie gmin Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Radzymin, Nieporęt w ramach ZIT WOF”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00339697/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.39.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa ścieżek rowerowych przy ul. Bohaterów Ossowa na odcinku od Ronda Cudu nad Wisłą do ul. Władysława Broniewskiego oraz przy ul. Elizy Orzeszkowej od skrzyżowania z ul. Nadarzyńską do Ronda Cudu nad Wisłą w Kobyłce w ramach projektu pn. „Rozwój zintegrowanej sieci dróg rowerowych na terenie gmin Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Radzymin, Nieporęt w ramach ZIT WOF”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: załącznik nr 6 do SWZ, przedmiary, dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4347721,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5998804,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4347721,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOWBUD-C II Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1132987386
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-983
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4347721,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 250 dni
| 2022-03-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |