Przebudowa budynku z przeznaczeniem na Centrum Kultury w Starym Uścimowie
Gmina Uścimów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00068969
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00068969/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-25 15:16
- Lokalizacja
- Stary Uścimów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa5cbf42-803f-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 7141943167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00068969 z dnia 2022-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku z przeznaczeniem na Centrum Kultury w Starym Uścimowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Uścimów
1.3.) Oddział zamawiającego: Uścimów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019804
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Uścimów 37
1.5.2.) Miejscowość: Stary Uścimów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uscimow.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.uguscimow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uguscimow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=1081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku z przeznaczeniem na Centrum Kultury w Starym Uścimowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa5cbf42-803f-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00068969
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011359/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Centrum Kultury w Starym Uścimowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Centrum Kultury w Starym Uścimowie” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 7.1 Dziedzictwo kulturowe i naturalne oraz środków budżetu państwa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00040466/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPF.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku z przeznaczeniem na Centrum Kultury w Starym Uścimowie, w tym m.in.:
a. częściowa likwidacja obecnego podziału pomieszczeń i wykonanie nowych ścianek działowych;
b. skucie istniejącej posadzki i wykonanie nowej posadzki z wykończeniem;
c. likwidacja istniejącej i wykonanie nowej instalacji elektrycznej;
d. wykonanie instalacji oświetlenia;
e. wykonanie instalacji teleinformatycznej;
f. wykonanie instalacji fotowoltaicznej;
g. likwidacja istniejącej i wykonanie nowej instalacji wodociągowej;
h. likwidacja istniejącej i wykonanie nowej instalacji kanalizacyjnej;
i. wykonanie instalacji wentylacji;
j. wykonanie instalacji grzewczej;
k. rozbiórka schodów wejściowych oraz wykonanie od frontu nowych schodów wraz z pochylnią dla niepełnosprawnych;
l. docieplenie elewacji metodą lekką mokrą;
m. demontaż starej i wykonanie nowej stolarki okiennej i drzwiowej;
n. wykonanie tynków i malowanie;
o. wykonanie izolacji fundamentu;
p. wykonanie izolacji stropu z wełny mineralnej;
q. wykonanie opaski z kostki brukowej wokół budynku;
r. wykonanie białego montażu w wc ogólnodostępnym oraz zapleczu kuchennym;
s. zakup i montaż szafy porządkowej ze zlewem i wieszakami w pomieszczeniu porządkowym;
t. zakup i montaż kompletnego wyposażenia w wc ogólnodostępnym;
u. wykonanie orynnowania;
v. wykonanie obróbek blacharskich okapu, parapetów.
2. Zamówienie należy wykonać m.in. zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia wraz z załącznikami oraz zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik nr 7 do SWZ.
3. Zamówienie nie obejmuje zakupu, dostawy i montażu tzw. wyposażenia sali warsztatowej w stół, krzesła oraz sprzęt multimedialny; zaplecza kuchennego w szafki, sprzęt AGD oraz szafkę ze zlewozmywakiem i baterią; wiatrołapu w wieszak szatniowy - wymienionych w części rysunkowej nr 6/A projektu wykonawczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferty firm BUDMASTER Cieślak Adrian i MAGA Cieszko Grzegorz zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 oraz art. 226 ust. 1 pkt 8. Ceny ofert sklasyfikowanych na kolejnych pozycjach znacznie przekraczają kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2022-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |