Budowa budynku akwariów wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu „Wodny świat czesko-polskiego pogranicza”

OGRÓD ZOOLOGICZNY W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00070821
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00070821/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-01 08:34
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b3e64f95-4d15-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7540340298
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie pawilonówMontaż konstrukcji metalowychKonstrukcje z betonu zbrojonegoKonstrukcje gotoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówBetonowanieRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie elektrycznych urządzeń pompowychInstalowanie urządzeń filtrującychRoboty izolacyjneMechaniczne instalacje inżynieryjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłóg i ścianKładzenie terakotyRoboty malarskieRoboty elewacyjneZakładanie paneliAranżacja oranżerii

Wykonawcy

1 przyznane

"ENERGOPOL-TRADE-OPOLE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 0
25 397 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00070821 z dnia 2022-03-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku akwariów wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu „Wodny świat czesko-polskiego pogranicza”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OGRÓD ZOOLOGICZNY W OPOLU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530575575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Spacerowa 10

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-094

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: tel. +48 77 4564267, 4542858

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zoo.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zoo.opole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku akwariów wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu „Wodny świat czesko-polskiego pogranicza”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3e64f95-4d15-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070821

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001030/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa budynków akwariów wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu "Wodny świat czesko - polskiego pograniczna"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Wodny świat czesko-polskiego pogranicza”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00282740/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DTG.3414-22/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

A. Podstawowy zakres zamówienia:
Rozbiórka istniejącego budynku i budowa budynku akwariów bez ogrodu zimowego (szklarni) oraz bez zewnętrznego zbiornika Zakole Odry (Odrarium). Do zakresu podstawowego zamówienia należy też wykonanie zagospodarowania terenu i wykonanie wszystkich przyłączy.
Szczegółowy zakres zamówienia został ujęty w dokumentacji projektowej, a także załączniku do SWZ - Lista istotnych rozwiązań technicznych i zakresu zamówienia - zakres podstawowy. Podział zamówienia na zakres podstawowy i opcje ujęty został na rysunku poglądowym - Schematyczny podział zadania oraz w załączniku do SWZ - podział dokumentacji i zakresu zadania.
Opcjonalny zakres zamówienia – prawo opcji:
B. Opcja I – Budowa zewnętrznego zbiornika Zakole Odry (Odrarium).
Szczegółowy zakres zamówienia (opcji) został ujęty w dokumentacji projektowej, a także załączniku do SWZ - Lista istotnych rozwiązań technicznych i zakresu zamówienia - OPCJA I (Odrarium). Podział zamówienia na zakres podstawowy i opcje ujęty został na rysunku poglądowym - Schematyczny podział zadania oraz w załączniku do SWZ - podział dokumentacji i zakresu zadania.
C. Opcja II – Budowa ogrodu zimowego (Szklarni).
Szczegółowy zakres zamówienia (opcji) został ujęty w dokumentacji projektowej, a także załączniku do SWZ - Lista istotnych rozwiązań technicznych i zakresu zamówienia - OPCJA II (szklarnia). Podział zamówienia na zakres podstawowy i opcje ujęty został na rysunku poglądowym - Schematyczny podział zadania oraz w załączniku do SWZ - podział dokumentacji i zakresu zadania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45212600-2 - Roboty budowlane w zakresie pawilonów

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45317100-3 - Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych

45317400-6 - Instalowanie urządzeń filtrujących

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45451200-5 - Zakładanie paneli

45451300-6 - Aranżacja oranżerii

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25287400,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25397000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25397000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Energopol Trade Opole Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 070661550

7.3.3) Ulica: Gosławicka 2

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-446

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1. Transcom Sp. z o.o.:
Dostawa oraz montaż instalacji i urządzeń systemu LSS
• Rozruch technologiczny ww. instalacji, ustabilizowanie parametrów wody
• Dekoracje i sól.
• Obsada ryb zbiorników ekspozycyjnych/akwariów
• Kierowanie robotami w zakresie instalacji technologii LSS
• Sprawowanie nadzoru nad robotami w zakresie instalacji technologii LSS i obsady ryb
2. Oceanus Sp. z o.o.
Dostawa i montaż przegród akrylowych (PMMA).

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25397000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 22 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-03-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane