Remont 6 (sześciu) łazienek w pokojach części hotelowej Domu Pracy Twórczej Akademii Morskiej w Szczecinie, Świnoujście ul. Komandorska 5, wraz z robotami towarzyszącymi
Politechnika Morska w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00070480
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00070480/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-28 14:52
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf942cc4-84ee-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 8510006388
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00070480 z dnia 2022-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont 6 (sześciu) łazienek w pokojach części hotelowej Domu Pracy Twórczej Akademii Morskiej w Szczecinie, Świnoujście ul. Komandorska 5, wraz z robotami towarzyszącymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Morska w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145129
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 1-2
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-500
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: at@am.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.am.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/am_szczecin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
publiczna uczelnia wyższa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont 6 (sześciu) łazienek w pokojach części hotelowej Domu Pracy Twórczej Akademii Morskiej w Szczecinie, Świnoujście ul. Komandorska 5, wraz z robotami towarzyszącymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf942cc4-84ee-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070480
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00046492/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AT/262-1/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 205211,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest remont 6 (sześciu) łazienek w pokojach części hotelowej Domu Pracy Twórczej Akademii Morskiej w Szczecinie, Świnoujście ul. Komandorska 5, wraz z robotami towarzyszącymi, w tym :
1.1) remont 6 łazienek
1.1.1) roboty budowlane łazienki – roboty rozbiórkowe, demontażowe, wykonanie tynków, zabudów, wymiana stolarki drzwiowej na nową, licowanie ścian płytkami, wykonanie nowej posadzki betonowej z ułożeniem płytek podłogowych, roboty malarskie;
1.1.2) roboty sanitarne – roboty w zakresie remontu instalacji wodnej, kanalizacyjnej, cyrkulacji, co, wentylacyjnej i wyposażenie sanitariatów w biały osprzęt,
1.1.3) roboty elektryczne – prace polegające na remoncie instalacji elektrycznej i oświetleniowej, wykonanie badań i pomiarów itd.
1.2) wymiana brodzików i elementów wyposażenia 2 łazienek
1.3) Remont podjazdu dla rowerów – roboty rozbiórkowe i ziemne, roboty murowe, betoniarskie, posadzkarskie, tynkarskie, odwodnieniowe, montaż stolarki drzwiowej, malowanie części elewacji i ścian wewnętrznych, oświetlenie nad najazdem.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
2.1) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (zał. nr 6.1 - 6.3 do SWZ)
a) Załącznik nr 6.1 do SWZ Specyfikacja techniczna robót budowlanych,
b) Załącznik nr 6.2 do SWZ Specyfikacja techniczna robót sanitarnych,
c) Załącznik nr 6.3 do SWZ Specyfikacja techniczna robót elektrycznych 2.2) Przedmiary Robót pomocniczo (zał. nr 7.1, 7.2 do SWZ),
a) Załącznik nr 7.1 do SWZ – Przedmiar robót budowlanych i sanitarnych,
b) Załącznik nr 7.2 do SWZ – Przedmiar robót elektrycznych,
2.3) Dokumentacja Rysunkowa (zał. nr 8 do SWZ).
2.4) Projektowane postanowienia umowy określone we wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 21.02.2022 r., do godz. 12:00. W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie została złożono 1 (jedną) ofertę. Poniżej Zamawiający przedstawia wykaz Wykonawców biorących udział w przedmiotowym postępowaniu wraz z zaoferowaną ceną, terminem gwarancji.Oferta nr 1
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe FOGT-TAK Marcin Roman Fogt, 72 -600 Świnoujście , ul. Kazimierza Pułaskiego 1, zachodniopomorskie , NIP: 7642145347
Cena: 354 240,00 zł. Gwarancja: 60 miesięcy
Cena najkorzystniejszej oferty, która wpłynęła przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj: 260 000,00 zł brutto (słownie: dwieście sześćdziesiąt tysięcy 00/100). Ponadto Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.
Uzasadnienie prawne unieważnienia:
Akademia Morska w Szczecinie unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy - Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 354240,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354240,00 PLN
| 2022-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |