Zakup, dostawa i montaż wyposażenia inkubatora w ramach projektu „Akademia nowoczesnego przedsiębiorcy – budowa inkubatora przedsiębiorczości w Gminie Stoszowice”

Gmina Stoszowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00073015
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-02 13:10
Lokalizacja
Stoszowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8871635220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweSprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobnyZastawa kuchennaUrządzenia warsztatowe

Wykonawcy

5 przyznanych

TRONUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
65 668,47 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SPÓŁKA JAWNA Z. BIELECKIKwidzyn, PL
30 206,34 PLN
PAWEŁ KRÓLKwidzyn, PL
38 321,9 PLN
MICHAŁ HENZELBodzanów, PL
38 321,9 PLN
ROBERT TUBIELEWICZSzczecinek, PL
65 668,47 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.