Rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Chartowej w Kozienicach wraz z dostawą i montażem prasy hydraulicznej do belowania odpadów oraz dostawą kontenerów.
Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00073897
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00073897/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-03 09:34
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bba9f381-8a65-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 8121878705
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie składowisk odpadów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00073897 z dnia 2022-03-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Chartowej w Kozienicach wraz z dostawą i montażem prasy hydraulicznej do belowania odpadów oraz dostawą kontenerów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141511694
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 614-24-03
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@kgkkozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kgkkozienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.kgkkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Chartowej w Kozienicach wraz z dostawą i montażem prasy hydraulicznej do belowania odpadów oraz dostawą kontenerów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bba9f381-8a65-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00073897
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00053356/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIOŚiO.280.4.2022.KZP.P.AP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Chartowej w Kozienicach wraz z dostawą i montażem prasy hydraulicznej do belowania odpadów oraz dostawą kontenerów.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 1a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45222110-3 - Roboty budowlane w zakresie składowisk odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiot zamówienia nie został dofinansowany ze środków NFOŚiGW.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2022-03-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |