„Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów w ramach realizowanego projektu pt. „Dostosowanie oferty ZS w Jedliczu do potrzeb rynku pracy”

Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00074450
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-03 12:19
Lokalizacja
Jedlicze, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6841493079
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia personeluUsługi szkolenia zawodowego

Wykonawcy

2 przyznane

STOWARZYSZENIE "CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO"Gorlice, PL
16 300 PLN
STOWARZYSZENIE "CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO"Gorlice, PL
16 300 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.