Realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Zagospodarowanie terenu przy ul. Bukowej 18-20 – przebudowa chodników i muru oporowego, wykonanie oświetlenia i elementów małej architektury”

MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH ZAKŁAD BUDŻETOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00074228
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00074228/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-03 11:19
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c70a015e-8a6e-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
6460012522
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00074228 z dnia 2022-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Zagospodarowanie terenu przy ul. Bukowej 18-20 – przebudowa chodników i muru oporowego, wykonanie oświetlenia i elementów małej architektury”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH ZAKŁAD BUDŻETOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271176358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Filaretów 31

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: (32) 227-40-91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzbm.tychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mzbm.tychy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzbmtychy.bip.gov.pl/publiccontracts/view/35496

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami na zlecenie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Zagospodarowanie terenu przy ul. Bukowej 18-20 – przebudowa chodników i muru oporowego, wykonanie oświetlenia i elementów małej architektury”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c70a015e-8a6e-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00074228

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017381/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Zagospodarowanie terenu przy ul. Bukowej 18-20 – przebudowa chodników i muru oporowego, wykonanie oświetlenia i elementów małej architektury

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00053554/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIZ-340/30/01/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na zagospodarowaniu terenu przy ul. Bukowej 18-20 w Tychach, którym w imieniu Zamawiającego administruje Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach, poprzez swoją jednostkę organizacyjną: ROM Nr V z siedzibą w Tychach przy ul. Budowlanych 41.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne.
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia.

Uzasadnienie prawne.
Art. 255 pkt 3. ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia
2022-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane