„Remont nawierzchni dróg, chodników, murków oporowych – różne adresy, administrowanie przez MZGM”

MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W BOLESŁAWCU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00075700
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00075700/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-04 11:09
Lokalizacja
Bolesławiec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b5031fbc-8588-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
6121775097
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00075700 z dnia 2022-03-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont nawierzchni dróg, chodników, murków oporowych – różne adresy, administrowanie przez MZGM”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W BOLESŁAWCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230022182

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dolne Młyny 23

1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75 644 09 01

1.5.8.) Numer faksu: 75 644 09 25

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzgm.boleslawiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzgm.boleslawiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont nawierzchni dróg, chodników, murków oporowych – różne adresy, administrowanie przez MZGM”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5031fbc-8588-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00075700

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006098/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont nawierzchni dróg, chodników, murków oporowych – różne adresy administrowanie przez MZGM

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00046015/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2.DEK.ZP.2022.AD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 157328,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe nawierzchni dróg, chodników na terenach administrowanych przez MZGM wykonywane na podstawie doraźnych zleceń Zamawiającego w roku 2022. Zamawiający będzie każdorazowo, zlecając roboty remontowe, określał ich zakres oraz miejsce wykonywania.
2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia wielkości zamówienia.
3. Rozliczenie robót dokonywane będzie na podstawie kosztorysu powykonawczego sporządzonego w oparciu o ceny zaproponowane przez Wykonawcę w ofercie.
4. Fakturowanie częściowe za wykonane roboty w ramach każdego ze zleceń Zamawiającego
5. Zakres zadania obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze remontu dróg:
- rozbiórka elementów dróg
2) Roboty ziemne
3) Odwodnienie korpusu drogowego:
- kanalizacja deszczowa,
- regulacja studni,
4) Wykonanie podbudowy
5) Remont nawierzchni jezdni i chodników
6) Elementy dróg:
- krawężniki,
- obrzeża,
7) Roboty wykończeniowe:
- urządzanie zieleni przydrożnej,
8) Wykonanie, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu:
- oznakowanie poziome,
- oznakowanie pionowe,
- inne roboty bezpieczeństwa ruchu – przestawienie słupów oświetleniowych.
9) Inne roboty:
- wyburzenia obiektów budowlanych
Podane w przedmiarze wielkości (ilości) robót mogą ulec zmianie, przy czym ogólna wartość zamówienia nie może przekroczyć wartości umownej zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferty przewyższały kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 277045,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294166,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane