Budowa sieci wodno-kanalizacyjnej w miejscowości Boguszyn
Gmina Kłodzko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00074617
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00074617/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-03 13:06
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0abfd64-7454-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 8831678045
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00074617 z dnia 2022-03-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodno-kanalizacyjnej w miejscowości Boguszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłodzko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717964
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okrzei 8 a
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 64 74 161
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ugklodzko.nv.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-klodzko.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci wodno-kanalizacyjnej w miejscowości Boguszyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0abfd64-7454-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00074617
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009899/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa sieci wodno-kanalizacyjnej w miejscowości Boguszyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00016505/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4679744,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia obejmuje realizację projektu pn.: „Budowa sieci wodno-kanalizacyjnej w miejscowości Boguszyn”
1.1 Planowana inwestycja obejmuje budowę odcinków sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w w/w miejscowości.
1.2 Zakres prac objętych projektem przedstawiono na załączonych rysunkach i w opisie technicznym w niżej wymienionym projekcie budowlanym:
Projekt budowlano-wykonawczy - „Budowa sieci wodno-kanalizacyjnej w Boguszynie”
W ramach inwestycji planuje się budowę następujących elementów w/w projektu:
¬ Projektowana sieć wodociągowa „ W1 ”
¬ Projektowana sieć wodociągowa „ W1.2 ”
¬ Projektowana sieć wodociągowa „ W1.4 ”
¬ Projektowana sieć wodociągowa „ W2 ”
¬ Projektowana sieć wodociągowa „ W2.2 ”
¬ Projektowana sieć wodociągowa „ W2.2a ”
¬ Projektowana sieć wodociągowa „ W2.4 ”
¬ Projektowana sieć wodociągowa „ Wz1 ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS1 ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS1.2 ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS1.3 ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS1.2 ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS1.4 ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS1.5 ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS1.6 ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS2 ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS2.1 ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS2.2 ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS2.2a ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS2.3 ”
¬ Budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS2.3a "
¬ Budowa kontenerowych pompowni wody
¬ Budowa zbiornika wody
¬ Budowa przepompowni ścieków i rurociągów tłocznych
¬ Modernizacja istniejącej przepompowni ścieków i pompowni wody
Uwaga:
Etap 1 inwestycji nie obejmuje następujących elementów:
a) projektowanej sieci wodociągowej „ W3 ”
b) budowy sieci kanalizacji grawitacyjnej „ KS3 ”
c) wykonania warstwy ścieralnej z nawierzchni asfaltowej na istniejącej szerokości jezdni asfaltowej (rys. nr 10 - odtworzenie nawierzchni drogowej KR-1)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6249999,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9717000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6249999,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krzysztofem Machulakiem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą House Concept Krzysztof Machulak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7151537486
7.3.3) Ulica: ul. Krzywa 1
7.3.4) Miejscowość: Kraśnik
7.3.5) Kod pocztowy: 23-200
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6249999,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-03-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |