Modernizacja boisk szkolnych w Zespole Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej” na działce nr 4058/5 wraz z siłownią zewnętrzną

Powiat Wadowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00075725
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00075725/02
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-04 11:18
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-acf1e329-6e13-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
5512129478
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

PROVOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPrzeginia, PL · lot 0
928 650 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00075725 z dnia 2022-03-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boisk szkolnych w Zespole Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej” na działce
nr 4058/5 wraz z siłownią zewnętrzną

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Batorego 2

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatwadowicki.pl/ogloszenia-o-przetargach/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boisk szkolnych w Zespole Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej” na działce
nr 4058/5 wraz z siłownią zewnętrzną

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acf1e329-6e13-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00075725

2.6.) Wersja ogłoszenia: 02

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000892/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Modernizacja boisk szkolnych w Zespole Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej” na działce nr 4058/5 wraz z siłownią zewnętrzną

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Oś Priorytetowa 11 Rewitalizacja przestrzeni regionalnej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 11.2 Odnowa obszarów wiejskich, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00005947/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 669638,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje modernizację boisk szkolnych w Zespole Szkół im. KEN w Kalwarii
Zebrzydowskiej” na działce nr 4058/5 wraz z siłownią zewnętrzną.
2.1 Roboty obejmują między innymi:
Roboty budowlane, tj.:
- przygotowanie terenu i placu budowy,
- roboty rozbiórkowe wraz z utylizacją istniejącego asfaltu i urządzeń oraz zbiornika
żelbetowego,
- roboty ziemne wraz ze wzmocnieniem skarpy,
- budowa oświetlenie terenu,
- budowa kanalizacji deszczowej- odwodnienie,
- boiska wielofunkcyjne,
- budowa piłko - chwytów,
- budowa chodników i schodów terenowych,
- montaż infrastruktury towarzyszącej – ławek, koszy na śmieci,
montaż siłowni zewnętrznej dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych.
dostawa i montaż sprzętu sportowego (bramki do piłki ręcznej, słupków do siatkówki, masztów
do koszykówki),
instalacja monitoringu wraz z 4 kamerami,
oznakowanie boisk,
uporządkowanie terenu, przyległego terenu, obsianie trawą,
obsługa geodezyjna,
opracowanie dwóch egzemplarzy pełnej, kompletnej dokumentacji odbioru końcowego
wymaganego przepisami art. 57 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2020
r. poz. 1333 z późn. zm.).
składowanie i wywiezienie wszelkich materiałów, w tym gruzu oraz innych odpadów
pochodzących z placu budowy oraz utylizacja w ramach wynagrodzenia umownego oraz
złożenie oświadczenia o ich utylizacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 928650,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1202500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 928650,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROVOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6372197290

7.3.4) Miejscowość: Olkusz

7.3.5) Kod pocztowy: 32-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 928650,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane