SVA/U/4620-9/2022 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na terenie kompl. wojsk. Chorągiewka - przebudowa budynku nr 1 i 2 w zakresie budowy kotłowni olejowej
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00078475
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-08 10:48
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania systemów grzewczych
Wykonawcy
2 przyznane
KRZYSZTOF GOJŻEWSKISzczecin, PL
43 050 PLNKRZYSZTOF GOJŻEWSKISzczecin, PL
43 050 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.