„Wykonanie robót budowlanych dla zamówienia pn. Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie gminy Izbicko-II postępowanie”

ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "CZYSTY REGION"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00076641
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00076641/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-04 19:55
Lokalizacja
Kędzierzyn-Koźle, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e663237c-6d54-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
7492045956
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00076641 z dnia 2022-03-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie robót budowlanych dla zamówienia pn.
Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie gminy Izbicko-II postępowanie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "CZYSTY REGION"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 160223990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 15

1.5.2.) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-225

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czystyregion.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.czystyregion.bip-e.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.czystyregion.bip-e.pl/cr/zamowienia-publiczne-pr/powyzej-130-000-zl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie robót budowlanych dla zamówienia pn.
Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie gminy Izbicko-II postępowanie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e663237c-6d54-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00076641

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. Numer umowy RPOP.05.05.02-16-0009/19-00 „Budowa PSZOK na terenie gmin Izbicko oraz Leśnica zrzeszonych w Związku Międzygminnym „Czysty Region”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00004027/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2022.RM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie gminy Izbicko zrzeszonej w Związku Międzygminnym "Czysty Region".
2. Zakres zamówienia obejmuje budowę budowę wiaty magazynowej, kontenera socjalno-biurowego, dwóch pomieszczeń magazynowych, utwardzenia, wagi 10t. zagłębionej betonowo-stalowej z fundamentem, ogrodzenia wraz z bramą wjazdową otwieraną ręcznie, instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem, monitoringiem terenu, instalacji alarmowej w kontenerze socjalno-biurowym, instalacji kanalizacyjnej sanitarnej, zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych zgodnie z wydanymi WT, instalacji wodociągowej wraz z niezbędnymi urządzeniami ppoż. (zbiornika ppoż.) oraz nasadzenie zieleni i oznakowanie wyposażenia zgodnie z wymogami unijnymi
i dokumentacją projektową.
3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w następujących dokumentach:
1) Decyzja udzielająca pozwolenia na budowę Nr 464/2021 z dnia 11 października 2021r. wydana na podstawie art. 28, art. 33 ust. 1, art. 34 ust. 4a i art. 36 ustawy
z dnia 7 lipca 1994r.- Prawo budowlane (Dz.U. z 2020r. z późn. zm.) oraz na podstawie art. 104 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. – Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2021r. poz. 735).
2) Projekt budowlany z czerwca 2021r.
3) Projekt wykonawczy z czerwca 2021r.
4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych czerwca 2021r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, iż w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, nie
załączono warunków usunięcia kolizji słupa energetycznego.
W związku z czym stwierdza się na podstawie art. 256 ustawy Pzp, że przedmiotowe postępowanie
o udzielenie zamówienia publicznego posiada okoliczność powodującą, że dalsze prowadzenie
postępowania jest nieuzasadnione, ze względu na to, iż obecnie na terenie objętym zakresem
przedmiotu zamówienia znajduje się słup energetyczny, który należy usunąć. Celem skutecznego
wykonania robót budowlanych niezbędne jest uzyskanie warunków technicznych w sprawie
usunięcia słupa energetycznego. Konieczność uzyskania stosownego uzgodnienia, zmieni opis
przedmiotu zamówienia i zakres prac zamówienia
2022-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane