Rozbudowa drogi gminnej nr 240108 W Czeczotki Cybulice Duże w Gminie Czosnów.

Gmina Czosnów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00077972
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00077972/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-07 16:26
Lokalizacja
Czosnów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8c9b4f0-909d-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
5311664650
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie gazociągówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychMalowanie nawierzchiInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń ochronnychFundamentowanie dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00077972 z dnia 2022-03-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej nr 240108 W Czeczotki Cybulice Duże w Gminie Czosnów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czosnów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gminna 6

1.5.2.) Miejscowość: Czosnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-152

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czosnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czosnow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czosnow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi gminnej nr 240108 W Czeczotki Cybulice Duże w Gminie Czosnów.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8c9b4f0-909d-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00077972

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009614/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Rozbudowa drogi gminnej nr 240108 W Czeczotki Cybulice Duże w Gminie Czosnów.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00061723/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi DG 240108W w gminie Czosnów polegająca na wykonaniu nowej bitumicznej nawierzchni jezdni z pasem rowerowym oraz poboczy i zjazdów na posesje przyległe do pasa drogowego.
Droga DG 240108W rozpoczyna się na skrzyżowaniu z DW 579 (km 0+000) w m. Cybulice Duże, a kończy na skrzyżowaniu z DG 240164W (km 2+137) w m. Czeczotki. Droga znajduje się w całości w terenie zabudowanym o luźnej zabudowie jednorodzinnej. Istniejąca jezdnia ma nawierzchnię bitumiczną o szerokości ok. 4.5 m. Brak jest ciągów pieszych i rowerowych oraz wyraźnie wyodrębnionych poboczy. Zjazdy na posesje mają w większości nawierzchnię nieutwardzoną. Ruch drogowy na ulicy ma charakter lokalny tj. związany z dojazdem do posesji. Obecny stan techniczny drogi utrudnia komunikację pieszą i samochodową oraz generuje podwyższony poziom hałasu powodowanego przez pojazdy silnikowe.
W pasie drogowym zlokalizowane są sieci uzbrojenia terenu tj. sieci elektroenergetyczne, telekomunikacyjne, gazowe, wodociągowe i kanalizacyjne.
Obiektami przeznaczonymi do rozbiórki są istniejące nawierzchnie jezdni, poboczy i zjazdów.
Zaprojektowano bitumiczną jezdnię o łącznej szerokości 6.0 składającą się z części dla samochodów o szerokości 4.5 m oraz z wydzielonego oznakowaniem poziomym pasa rowerowego o szerokości 1.5 m. Po obu stornach drogi zaprojektowano pobocza z kruszywa o szerokości 0.75 m oraz zjazdy na posesje przyległe do pasa drogowego z kostki betonowej. Ponadto w ciągu drogi zaprojektowano 6 przystanków autobusowych (po 3 w każdym kierunku).
Urządzenia budowlane związane z projektowanymi obiektami budowlanymi to urządzenia sieci telekomunikacyjnej, sieci gazowej, elektroenergetycznej niskiego napięcia oraz oświetleniowej kolidujące z projektowanym zagospodarowaniem terenu i przeznaczone do przebudowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna oferta w postepowaniu została złożona na kwotę 6 752 700,00 zł brutto, Zamawiający na realizacje przedmiotowego zadania posiada w budżecie kwotę 4 900 000,00 zł brutto. Wobec tego, że jedyna oferta złożona w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę przeznaczoną na realizację, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6752700 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6752700 PLN

2022-03-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane