„Modernizacja ogrodzenia bieżni stadionu lekkoatletycznego ZOS Zwierzyniec przy ul. 11 Listopada 28 w Białymstoku”.
Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00077276
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00077276/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-07 12:05
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b52eef7b-7aa4-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00077276 z dnia 2022-03-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja ogrodzenia bieżni stadionu lekkoatletycznego ZOS Zwierzyniec przy ul. 11 Listopada 28 w Białymstoku”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Włókiennicza 4
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-465
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 856652870
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: abernatowicz@bosir.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miejskoaktywni.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.miejskoaktywni.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zadania w zakresie kultury fizycznej i sportu oraz utrzymania terenów rekreacyjnych, oraz obiektów i urządzeń sportowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja ogrodzenia bieżni stadionu lekkoatletycznego ZOS Zwierzyniec przy ul. 11 Listopada 28 w Białymstoku”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b52eef7b-7aa4-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00077276
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011205/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja ogrodzenia bieżni Stadionu Lekkoatletycznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00030321/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP.262.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 155907,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: realizacja robót budowlanym polegających
na modernizacja ogrodzenia bieżni stadionu lekkoatletycznego ZOS Zwierzyniec
przy ul. 11 Listopada 28 w Białymstoku.
2. Zakres zamówienia obejmuje: wykonanie robót budowlanych branży budowlanej,
w pełnym zakresie wraz z przeprowadzeniem niezbędnych odbiorów. Zakres prac obejmuje m.in.:
1) demontaż istniejącego ogrodzenia;
2) montaż nowego ogrodzenia wraz z bramami;
3) uzupełnienie terenu ziemią urodzajną i zasianie trawy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w programie funkcjonalno- użytkowym stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do:
1) zabezpieczenia, oznakowania terenu robót oraz dbałości o stan techniczny
i prawidłowość oznakowania przez cały czas trwania realizacji zadania. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za teren budowy od chwili przyjęcia placu budowy;
2) dokonania na czas budowy koniecznych wygrodzeń i zabezpieczeń;
3) zorganizowania terenu budowy własnym staraniem i zapewnienie ochrony mienia;
4) przestrzegania na terenie budowy obowiązujących przepisów bhp, ppoż. i przepisów ochrony środowiska naturalnego;
5) zapewnienia przy robotach odpowiedniego nadzoru technicznego oraz pracowników
o kwalifikacjach niezbędnych do odpowiedniego i terminowego wykonania robót;
6) ubezpieczenia budowy i robót z tytułu szkód, które mogą zaistnieć w związku
z określonymi zdarzeniami losowymi oraz od odpowiedzialności cywilnej;
7) natychmiastowego informowania Zamawiającego o wszelkich zaistniałych problemach i trudnościach mających wpływ na terminową i bezusterkową realizację przedmiotu umowy oraz przedstawienia propozycji ich rozwiązania;
8) naprawy lub odtworzenia obiektów lub infrastruktury w przypadku ich uszkodzenia
w okresie realizacji umowy, w tym naprawy uszkodzeń i wykonania wszelkich prac odtworzeniowych na terenach przyległych;
9) przedłożenia Zamawiającemu szczegółowego harmonogramu robót najpóźniej
w dniu przekazania placu budowy;
10) Wykonawca jest zobowiązany do przedłożenia Zamawiającemu kart materiałowo-technologicznych w tym atestów, aprobat technicznych, deklaracji zgodności na wbudowane materiały, sprzęt i urządzenia przed montażem;
11) stosowania materiałów i wyrobów budowlanych (zgodnych z wymaganiami zawartymi w zatwierdzonych przez Zamawiającego kartach materiałowo-technologicznych), wprowadzonych do obrotu zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami; zastosowane materiały i urządzenia powinny być najwyższej jakości,
o udokumentowanym pochodzeniu, dopuszczone do obrotu;
12) przedkładania do akceptacji Zamawiającego kolorów, struktur itp. elementów wykończeniowych;
13) zagospodarowania wszelkich odpadów powstałych w trakcie realizacji umowy
na własny koszt;
14) umożliwienia wstępu na teren budowy upoważnionym pracownikom Zamawiającego oraz innym upoważnionym przez Zamawiającego podmiotom;
15) dopuszczenia na teren budowy do wykonywania robót budowlanych innych wykonawców wskazanych przez Zamawiającego;
16) przekazania Zamawiającemu po zakończeniu robót budowlanych w dniu zgłoszenia
do odbioru końcowego przedmiotu umowy, kompletu dokumentacji powykonawczej (wraz z wymaganymi świadectwami dopuszczenia, certyfikatami, atestami, DTR, protokołami z badań itp.) odbieranych prac i robót z naniesionymi wszystkimi zmianami w stosunku do pierwotnej dokumentacji.
5. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 36 miesięcznej gwarancji na wykonanie roboty budowlane i wbudowane materiały.
6. Zamawiający wymaga dokonania wizji lokalnej terenu przeznaczonego na realizację przedmiotu umowy. Termin wizji należy ustalić z Gospodarzem Stadionu lekkoatletycznego Ryszardem Woronowiczem tel. 502 385 462, lub z kierownikiem Zespołu Obiektów Sportowych „Zwierzyniec” Bohdanem Kapanajko tel. (85)749 62 02
lub 603 691 106. Brak dokonania wizji będzie podstawą odrzucenia oferty zgodnie z art. 226 ust.1 pkt.18 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928200-0 - Ogrodzenia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144525,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 206789,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144525,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU TOKAREX Jerzy Tokarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7471384423
7.3.4) Miejscowość: Przylesie 88a
7.3.5) Kod pocztowy: 49-351
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144525,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-08-228.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-03-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |