Modernizacja boiska piłkarskiego oraz boisk Orlik na stadionie w Czersku

GMINA CZERSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00079493
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00079493/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-09 08:03
Lokalizacja
Czersk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ca7a4262-88de-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
5551908979
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuDrenażeProdukty betonoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychZbrojenieBetonowanie konstrukcjiRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie stacji rozdzielczychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychWznoszenie ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00079493 z dnia 2022-03-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska piłkarskiego oraz boisk Orlik na stadionie w Czersku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERSK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351274

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 27

1.5.2.) Miejscowość: Czersk

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-650

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 523954810

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad_miejski@czersk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/czersk

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czersk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska piłkarskiego oraz boisk Orlik na stadionie w Czersku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca7a4262-88de-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00079493

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023022/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja boiska piłkarskiego oraz boisk Orlik na stadionie w Czersku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00051401/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZ.271.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2283782,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja boiska piłkarskiego oraz boisk Orlik na stadionie w Czersku.
Zadanie jest realizowane w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2021.
1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Modernizacja boiska piłkarskiego Orlik (m.in. nawierzchnia trawiasta - wymiana - tylko pola bramkowe) - zgodnie z zakresem określonym w załączniku nr 1 do OPZ (30 m x 9,6 m x
2 pola).
a) demontaż i utylizacja sztucznej trawy,
b) zakup i montaż nawierzchni ze sztucznej trawy wys. 30-60 mm z zasypką piasek + EPDM
z recyklingu,
c) odnowienie linii w polach bramkowych (białe).
2) Modernizacja boiska do koszykówki Orlik (m.in. naprawa całej nawierzchni boiska małego - nałożenie nowej warstwy poliuretanu natryskowo, malowanie linii boiska). Powierzchnia boiska 32 m x 19 m.
3) Modernizacja boiska piłkarskiego (m.in. nawierzchnia boiska dużego - sztuczna trawa piłkarska, zgodna z wymaganiami FIFA QualityConcept for Football Turf na poziomie FIFA QUALITY PRO (manual 2015) wraz z całą podbudową i robocizną, wymiana istniejącego gruntu na nową podbudowę i warstwę wierzchnią boiska, wykonanie linii boiska). Boisko z nawierzchnią z trawy syntetycznej. Boisko o wymiarach z polem gry 90,0x50,0m.
Zakres robót, m.in.:
a) roboty przygotowawcze oraz ziemne,
b) podbudowy,
c) wykonanie obramowania nawierzchni boiska obrzeżem betonowym 8x25x100cm ułożonym na ławie betonowej z oporem,
d) wykonanie nawierzchni z trawy syntetycznej,
e) wykonanie linii boiska,
f) oświetlenie,
g) piłkochwyty,
h) ciąg pieszy,
i) montaż elementów wyposażenia boiska: 2 x bramka, 4 x uchylne chorągiewki, systemowe siedziska sportowe (2 x 10 szt.).
Wymagane dokumenty dotyczące nawierzchni z trawy syntetycznej do przedstawienia Zamawiającemu i inspektorowi nadzoru do zatwierdzenia przed podpisaniem umowy:
a) autoryzacja producenta nawierzchni wystawiona na wykonawcę z określeniem nazwy inwestycji i gwarancji producenta na oferowaną nawierzchnię,
b) karta techniczna nawierzchni z trawy syntetycznej poświadczona przez producenta z określeniem nazwy inwestycji,
c) aktualny Atest PZH lub równoważny dla trawy i granulatu,
d) badania laboratoryjne nawierzchni potwierdzające technologię produkcji sztucznej trawy, potwierdzające minimalne wymagane parametry sztucznej trawy, systemu nawierzchni oraz spełnianie wymogów FIFA QualityConcept for Football Turf na poziomie FIFA QUALITY(manual 2015) z określeniem wszystkich elementów systemu nawierzchni (trawa, mata, granulat) wykonane przez autoryzowane laboratorium (np.: Labosport, ISA Sport, Sportslabs, Ercat),
e) badanie na zgodność z normą PN-EN 15330-1 w celu potwierdzenia pozostałych parametrów poza minimalnymi wymaganiami dotyczącymi nawierzchni z trawy syntetycznej,
f) zaświadczenie niezależnego instytutu, że produkt nadaje się do ponownego przetworzenia (recyclingu),
g) próbka oferowanej nawierzchni o wymiarach min.25x15cm z metryką producenta,
h) próbka maty elastycznej z nazwą produktu – zgodna z raportem z badań laboratoryjnych.
Wymagane dokumenty dotyczące nawierzchni z trawy syntetycznej do przedstawienia Zamawiającemu i inspektorowi nadzoru do zatwierdzenia po wbudowaniu, do dokumentacji powykonawczej:
a) autoryzacja producenta nawierzchni wystawiona na wykonawcę z określeniem nazwy inwestycji i gwarancji producenta na oferowaną nawierzchnię,
b) karta techniczna nawierzchni z trawy syntetycznej poświadczona przez producenta z określeniem nazwy inwestycji,
c) aktualny Atest PZH lub równoważny dla trawy i granulatu,
d) badania laboratoryjne nawierzchni potwierdzające technologię produkcji sztucznej trawy, potwierdzające minimalne wymagane parametry sztucznej trawy, systemu nawierzchni oraz spełnianie wymogów FIFA QualityConcept for Football Turf na poziomie FIFA QUALITY(manual 2015) z określeniem wszystkich elementów systemu nawierzchni (trawa, mata, granulat) wykonane przez autoryzowane laboratorium (np.: Labosport, ISA Sport, Sportslabs, Ercat),
e) badanie na zgodność z normą PN-EN 15330-1 w celu potwierdzenia pozostałych parametrów poza minimalnymi wymaganiami dotyczącymi nawierzchni z trawy syntetycznej,
f) zaświadczenie niezależnego instytutu, że produkt nadaje się do ponownego przetworzenia (recyclingu).
Ogrodzenie boiska piłkarskiego. Zakres robót, m.in.:
a) wykonanie ogrodzenia boiska pełniącego rolę piłkochwytów z siatki na słupkach stalowych obetonowanych,
b) wszystkie elementy ogrodzenia ocynkowane i malowane proszkowo,
c) słupki stalowe okrągłe z profilu 60x60x2,5mm, wys. Nad gruntem = 4,00m, w rozstawie co 2,5m,
d) furtka wejściowa, dwuskrzydłowa, szerokości 2,20m z zamkiem i wkładką patentową.
Chodnik przy boisku piłkarskim.
a) (kostka brukowa betonowa - cegiełka kolor czerwony bezfazowa gr. 6 cm).
Oświetlenie boiska piłkarskiego.
a) (m.in. rozbudowa rozdzielnicy RG, linia kablowa, słupy oświetleniowe, oprawy oświetleniowe).
2. Tablica informacyjna o wymiarach 120 × 80 cm - 1 szt., zgodnie z dokumentacją załączoną do SWZ. Tablica informacyjna zawiera:
1) barwy Rzeczypospolitej Polskiej i wizerunek godła Rzeczypospolitej Polskiej,
2) informację o finansowaniu lub dofinansowaniu zadania z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych,
3) rodzaj dotacji budżetowej lub nazwę programu lub funduszu,
4) nazwę zadania.
3. Wykonawca na własny koszt dokona przygotowania drogi dojazdowej na plac budowy, a po zakończonych robotach budowlanych przywróci teren do stanu pierwotnego. W załączniku nr 2 do OPZ przedstawiono przebieg drogi dojazdowej na plac budowy.
4. Zabrania się wykorzystywania parkingu przed stadionem miejskim jako placu składowego materiałów budowlanych.
5. Wykonawca zabezpieczy i odgrodzi plac budowy od pozostałego terenu stadionu oraz innych terenów publicznych, w tym Parku Borowiackiego.
6. Dojazd, dostawa materiałów budowlanych itp. na plac budowy nie może odbywać się w dniach rozgrywania meczów ligowych na płycie głównej stadionu.
7. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, opisie przedmiotu zamówienia oraz w przedmiarach robót stanowiących załączniki do SWZ
8. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności
w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy
w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy:
a) wykonywanie robót ziemnych,
b) wykonanie robót budowlanych i ogólnobudowlanych,
c) wykonanie podbudowy,
d) wykonywanie prac związanych z obsługą koparki i innych maszyn, pojazdów wykorzystywanych podczas budowy,
e) układanie kanalizacji deszczowej i drenażu,
f) układanie nawierzchni betonowych,
g) układanie nawierzchni syntetycznych,
h) układanie nawierzchni poliuretanowych,
i) montaż oświetlenia zewnętrznego,
j) wykonywanie robót wykończeniowych,
k) montaż wyposażenia boiska.
l) wykonywanie ogrodzenia terenu,
m) wykonywanie nawierzchni ciągów pieszych.
Obowiązki Wykonawcy z tytułu spełnienia niniejszego wymogu określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

43124100-9 - Drenaże

44114200-4 - Produkty betonowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (t. j. - Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.)
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jw., ponieważ nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-03-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane