Wykonanie robót budowlanych i prac konserwatorskich - wzmocnienia ścian nośnych i zmiana sposobu wzmocnienia fundamentu związanych z przebudową budynku Domu Wałmistrza
„Hevelianum" Jednostka Budżetowa Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00079688
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00079688/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-09 09:30
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3136ce4-67e5-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 5830009375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00079688 z dnia 2022-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych i prac konserwatorskich - wzmocnienia ścian nośnych i zmiana sposobu wzmocnienia fundamentu związanych z przebudową budynku Domu Wałmistrza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: „Hevelianum" Jednostka Budżetowa Gminy Miasta Gdańska
1.3.) Oddział zamawiającego: Hewelianum
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190572660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gradowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-802
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@hevelianum.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.hewelianum.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/hevelianum1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych i prac konserwatorskich - wzmocnienia ścian nośnych i zmiana sposobu wzmocnienia fundamentu związanych z przebudową budynku Domu Wałmistrza2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3136ce4-67e5-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00079688
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004534/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dom Wałmistrza - roboty budowlane
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00334231/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPZ.26.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i prac konserwatorskich wzmocnienia ścian nośnych i zmiany sposobu wzmocnienia fundamentu związanych z przebudową budynku Domu Wałmistrza wraz z budową zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej i drenażowej, budową zbiornika wód opadowych, wykonaniem przejść instalacyjnych w ścianach fundamentowych, wykonaniem instalacji uziomu fundamentowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych
45262700-8 - Przebudowa budynków
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 669319,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1280000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 669319,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe BUDCHEM Arkadiusz Lewicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 170408670
7.3.4) Miejscowość: Elbląg
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 669319,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2022-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |