Przebudowa dróg na ternie gminy Andrzejewo

Gmina Andrzejewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00079832
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00079832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-09 10:17
Lokalizacja
Andrzejewo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa2cafec-84cd-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
7591624947
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BUDOMOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZaścianki, PL · lot 0
368 186,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00079832 z dnia 2022-03-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na ternie gminy Andrzejewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Andrzejewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670083

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 36

1.5.2.) Miejscowość: Andrzejewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-305

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 862717003

1.5.8.) Numer faksu: 862717003

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@andrzejewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.andrzejewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/andrzejewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg na ternie gminy Andrzejewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa2cafec-84cd-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00079832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000676/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa dróg na terenie gminy Andrzejewo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPO.271.2.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 299414,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg gminnej tj:
1. Droga gminna nr 260109W Załuski Lipniewo 250 m, szerokość jezdni 4 m
2. Droga gminna Jabłonowo - Klacze działka nr 12, 250m, szerokość jezdni 3,5 m
3. Droga gminna dz. Nr 101 Łętownica Parcele 220 m, szerokość jezdni 3,5 m
4. Droga gminna działka nr 135,136 Przeździecko Grzymki 150 m, szerokość jezdni 3,5m
5. Droga gminna działka nr 50 Pieńki Wielkie 250 m, szerokość jezdni 3,5m
6. Droga gminna działka nr 442 Andrzejewo Kolonie - 450 m, szerokość jezdni 3,5m
7. Droga gminna działka nr 18 Zaręby Warchoły 450 m, szerokość jezdni 4 m
8. Droga gminna Ruskołęka – Parcele działka nr 19, 310 m, szerokość jezdni 4 m
9. Droga gminna Ruskołęka – Parcele działka nr 98 200 m, szerokość jezdni 3,5 m
10. Droga gminna Andrzejewo – Kolonie działka nr 344, 340m, szerokość jezdni 3,5m
11. Droga gminna Olszewo Cechny działka nr 14 i 21, 350m , szerokość jezdni 3,5m
12. Droga gminna Żelazy Brokowo działka nr 50, 50m , szerokość jezdni 5m
13. Droga gminna Andrzejewo ul. Miła działka nr 729, 90m , szerokość jezdni 3m
14. Droga gminna Dąbrowa działka nr 197/5, 200m , szerokość jezdni 3,4m
15. Droga gminna Przeździecko Jachy działka nr 133/2, 190m , szerokość jezdni 3,5m
Szczegółową lokalizacja dróg stanowi załącznik do SWZ. Wykonawca powinien opracować i uzgodnić czasową organizacje ruchu na odcinku przebudowywanej drogi w czasie prowadzenia robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368186,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 545259,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 368186,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOMOST sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661882065

7.3.3) Ulica: Szosa Baranowicka 37

7.3.4) Miejscowość: Zaścianki

7.3.5) Kod pocztowy: 15-521

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 368186,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2022-03-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane