Dostawa wszczepów i elementów rekonstrukcyjnych twarzoczaszki do Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Plastycznej
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00082270
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-10 14:55
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5422534985
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przyrządy chirurgii stomatologicznej
Wykonawcy
3 przyznane
CHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
183 146,4 PLNGebrüder Martin GmbH & Co. KG, , , NiemcyTuttlingen, DE
38 865 PLNRONEST S.C.JERZY NĘDZEWICZ TOMASZ STAWARZ JAKUB STAWARZPoznań, PL
38 865 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.