DOSTARCZANIE MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH JEDNORAZOWYCH - 5 PAKIETÓW
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00081364
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-10 10:36
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6783105119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Wykonawcy
2 przyznane
BIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
6353,64 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
6353,64 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.