Budowa i modernizacja w ramach remontu infrastruktury kanalizacyjnej Zadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych
GMINA GROMNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00088671
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00088671/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-17 07:43
- Lokalizacja
- Gromnik, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb7d90f8-8e57-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 8732614007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00088671 z dnia 2022-03-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja w ramach remontu infrastruktury kanalizacyjnej
Zadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GROMNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660950
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Witosa 2
1.5.2.) Miejscowość: Gromnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-180
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 65 14 202, 14 65 14 238
1.5.8.) Numer faksu: 14 65 14 095
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gromnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gromnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/uggromnik,m,403575,2022.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i modernizacja w ramach remontu infrastruktury kanalizacyjnejZadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb7d90f8-8e57-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088671
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034264/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa i modernizacja w ramach remontu infrastruktury kanalizacyjnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00059588/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.4.2022.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa i modernizacja w ramach remontu infrastruktury kanalizacyjnej na terenie Gminy Gromnik.2. Zamówienie zostało podzielone na dwie części:
• I część zamówienia obejmuje zadanie: modernizacja w ramach remontu istniejącej oczyszczalni ścieków;
3. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w formule zaprojektuj i wybuduj w zakresie określonym w Programie Funkcjonalno – Użytkowym (PHU) oraz Szczegółowej Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (SSTWiORB).
4. Zakres zamówienia dla każdej z wydzielonych części zamówienia obejmuje:
1) wykonanie, w oparciu o będące w posiadaniu Zamawiającego: PFU oraz SSTWiORB, dokumentacji projektowej niezbędnej do wykonania obiektu będącego przedmiotem zamówienia, w tym wykonanie projektu budowlanego zgodnie z ustawą Prawo budowlane wraz z wszelkimi uzgodnieniami, decyzjami, opiniami pozwalającymi na uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenia budowy;
2) przygotowanie wniosku o pozwolenie na budowę i uzyskanie tego pozwolenia;
3) wykonanie wszelkich robót budowlanych niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
5. Do obowiązków Wykonawcy – w odniesieniu do każdej z wydzielonych części zamówienia – należy:
1) przed rozpoczęciem prac projektowych zapoznanie się z dokumentami będącymi w posiadaniu Zamawiającego;
2) na każdym etapie realizacji zadania konsultacje z Zamawiającym dotyczące istotnych elementów mających wpływ na koszty i konstrukcję obiektu;
3) przygotowanie i uzyskanie wszelkich koniecznych dokumentów formalno – prawnych oraz stosownych uzgodnień umożliwiających wykonanie dokumentacji, uzyskanie wymaganych decyzji administracyjnych, w tym pozwolenia na budowę oraz realizację zadania;
4) uzyskanie aktualnych podkładów geodezyjnych niezbędnych do opracowania dokumentacji i uzyskania decyzji administracyjnych;
5) inne prace niezbędne do wykonania zamówienia.
6. Wszelkim nazwom własnym znajdującym się w niniejszym SWZ, PFU oraz w każdej innej dokumentacji dotyczącej niniejszego postępowania Zamawiający dodaje zapis „lub inne o równoważnych parametrach”.
Uwaga!
Zamawiający informuje, że terminy realizacji poszczególnych etapów inwestycji określone w PFU są orientacyjne. Wiążące terminy realizacji zostaną określone w harmonogramie – rzeczowo – terminowo – finansowym o którym mowa w § 1 ust. 7 pkt. 2 umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45231112-3 - Instalacja rurociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
4.5.5.) Wartość części: 3071498,06 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa i modernizacja w ramach remontu infrastruktury kanalizacyjnej na terenie Gminy Gromnik.2. Zamówienie zostało podzielone na dwie części:
• II część zamówienia obejmuje zadania: rozbudowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Gromnik, ul. Dąbrowa oraz modernizacja w ramach remontu przepompowni ścieków.
3. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w formule zaprojektuj i wybuduj w zakresie określonym w Programie Funkcjonalno – Użytkowym (PHU) oraz Szczegółowej Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (SSTWiORB).
4. Zakres zamówienia dla każdej z wydzielonych części zamówienia obejmuje:
1) wykonanie, w oparciu o będące w posiadaniu Zamawiającego: PFU oraz SSTWiORB, dokumentacji projektowej niezbędnej do wykonania obiektu będącego przedmiotem zamówienia, w tym wykonanie projektu budowlanego zgodnie z ustawą Prawo budowlane wraz z wszelkimi uzgodnieniami, decyzjami, opiniami pozwalającymi na uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenia budowy;
2) przygotowanie wniosku o pozwolenie na budowę i uzyskanie tego pozwolenia;
3) wykonanie wszelkich robót budowlanych niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
5. Do obowiązków Wykonawcy – w odniesieniu do każdej z wydzielonych części zamówienia – należy:
1) przed rozpoczęciem prac projektowych zapoznanie się z dokumentami będącymi w posiadaniu Zamawiającego;
2) na każdym etapie realizacji zadania konsultacje z Zamawiającym dotyczące istotnych elementów mających wpływ na koszty i konstrukcję obiektu;
3) przygotowanie i uzyskanie wszelkich koniecznych dokumentów formalno – prawnych oraz stosownych uzgodnień umożliwiających wykonanie dokumentacji, uzyskanie wymaganych decyzji administracyjnych, w tym pozwolenia na budowę oraz realizację zadania;
4) uzyskanie aktualnych podkładów geodezyjnych niezbędnych do opracowania dokumentacji i uzyskania decyzji administracyjnych;
5) inne prace niezbędne do wykonania zamówienia.
6. Wszelkim nazwom własnym znajdującym się w niniejszym SWZ, PFU oraz w każdej innej dokumentacji dotyczącej niniejszego postępowania Zamawiający dodaje zapis „lub inne o równoważnych parametrach”.
Uwaga!
Zamawiający informuje, że terminy realizacji poszczególnych etapów inwestycji określone w PFU są orientacyjne. Wiążące terminy realizacji zostaną określone w harmonogramie – rzeczowo – terminowo – finansowym o którym mowa w § 1 ust. 7 pkt. 2 umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45231112-3 - Instalacja rurociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
4.5.5.) Wartość części: 1528501,94 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zamówienia.
| 2022-03-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |