Budowa i modernizacja infrastruktury kanalizacyjnej na terenach popegeerowskich w miejscowościach poza aglomeracją Połczyn-Zdrój z Rządowego Programu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych

GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00084970
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00084970/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-14 13:29
Lokalizacja
Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c89d3b90-5823-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
6722023427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie oczyszczalni ściekówWyposażenie oczyszczalni ściekówInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00084970 z dnia 2022-03-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja infrastruktury kanalizacyjnej na terenach popegeerowskich w miejscowościach poza aglomeracją Połczyn-Zdrój
z Rządowego Programu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920860

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Połczyn-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-320

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 3666100

1.5.8.) Numer faksu: +48 94 3666105

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@polczyn-zdroj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polczyn-zdroj.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://umig.polczynzdroj.ibip.pl/public/?id=229023

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i modernizacja infrastruktury kanalizacyjnej na terenach popegeerowskich w miejscowościach poza aglomeracją Połczyn-Zdrój
z Rządowego Programu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c89d3b90-5823-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00084970

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001576/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Budowa i modernizacja infrastruktury kanalizacyjnej na terenach popegeerowskich w miejscowościach poza aglomeracją Połczyn-Zdrój z Rządowego Programu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00305912/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GG.271.1.14.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj robót budowlanych w ramach realizacji inwestycji z Rządowego Programu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych p.n. „Budowa i modernizacja infrastruktury kanalizacyjnej na terenach popegeerowskich w miejscowościach poza aglomeracją Połczyn-Zdrój", polegających na poprawie jakości życia obywateli na terenach miejscowości popegeerowskich poprzez wsparcie zrównoważonego rozwoju tych terenów i dostęp do sieci kanalizacyjnej. Budowa oczyszczalni ścieków w Bruśnie, Kłokowie oraz rozbudowa sieci w miejscowości Gawroniec i budowa oczyszczalni w Popielewie wraz z przesyłem do Ogartowa z miejscowości Popielewko.
Infrastruktura wpłynie na rewitalizację obszarów zdegradowanych i ochronę przyrody. Przedsięwzięcie realizowane zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym, zwanym dalej PFU, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie łącznie następujących zadań:
Zadanie 1 – Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj sieci kanalizacji sanitarnej wraz z oczyszczalnią ścieków w m. Brusno, gm. Połczyn-Zdrój;
Zadanie 2 – Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej w m. Gawroniec, gm. Połczyn-Zdrój;
Zadanie 3 – Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj sieci kanalizacji sanitarnej wraz z oczyszczalnią ścieków w m. Kłokowo, gm. Połczyn-Zdrój;
Zadanie 4 – Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj oczyszczalni w miejscowości Popielewo z przesyłem do miejscowości Ogartowo z miejscowości Popielewko.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie:
a) dokumentacji projektowej tj:
• Projektu budowlano-wykonawczego wszystkich branż (w tym projektów specjalistycznych takich których konieczność opracowania może wyniknąć w trakcie projektowania) wraz z informacją dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia - 4 egz.;
• Zapis całości opracowania na nośniku elektronicznym (płyta CD) – w formacie pdf;
• Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania wszystkich danych wyjściowych do projektowania, w szczególności: mapy do celów projektowych, wykonania badań gruntowo-wodnych, wykonania opracowań przyrodniczych;
• Kosztorysów wykonawczych;
• Wykonania wszelkich niezbędnych prac z uwzględnieniem poniesienia wszelkich opłat administracyjnych koniecznych do realizacji robót objętych zamówieniem;
• Dokumentacja projektowa powinna obejmować wszystkie branże i zakresy robót zgodnie z PFU;
• Obowiązki Wykonawcy w zakresie dokumentacji projektowej obejmują ponadto przygotowanie wniosku o uzyskanie dla Zamawiającego pozwolenia odpowiedniego organu na prowadzenie robót budowlanych, zapewnienie sprawowania nadzoru autorskiego w trakcie wykonywania robót oraz przygotowanie dokumentacji powykonawczej wraz z instrukcją eksploatacyjną. Realizacja powyższego zakresu zamówienia winna być wykonana w oparciu o obowiązujące przepisy, przez osoby o odpowiednich kwalifikacjach i uprawnieniach.

b) wytyczne projektowe i wykonawcze
• Przed przystąpieniem do prac projektowych wytyczne należy ustalić z Zamawiającym (Inwestorem).
c) Wykonanie wszelkich robót budowlanych oraz dostaw w zakresie podanym w PFU, SWZ, zgodnie z dokumentacją projektową oraz obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej i sztuką budowlaną, obejmujących w szczególności:
1) Przygotowanie terenu pod inwestycję;
2) Wykonanie sanitarnych robót budowlanych związanych z budową kanalizacji grawitacyjno-tłocznej wraz z przepompowniami i oczyszczalniami ścieków;
3) Wykonanie koniecznych dróg dojazdowych i parkingowych, ogrodzenia i oświetlenia terenu oczyszczalni;
4) Ponadto wytyczenie obiektów w terenie, uporządkowanie placu budowy, inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza, usunięcie wad w okresie gwarancyjnym;
5) Uzyskanie wymaganych prawem decyzji administracyjnych w tym pozwolenia na budowę i pozwolenia na użytkowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233140-2 - Roboty drogowe

45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej wyniosła: 7292670,00 zł brutto.
Zamawiający na realizację przedmiotowej inwestycji przeznaczył kwotę 5500000,00 zł brutto.
Z uwagi więc na to, iż kwota najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, którą Zamawiający zabezpieczył na realizację niniejszego zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty - postępowanie przetargowe należało unieważnić.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7292670,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10862940,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7292670,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-03-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane