Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę drogi gminnej łączącej ul. Kenara, ul. Płowiecką, ul. Konopnickiej z drogą wojewódzką nr 886.
Gmina Miasta Sanoka w Sanoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00085013
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00085013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-14 13:42
- Lokalizacja
- Sanok, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ddea52bc-7db0-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 6871787673
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00085013 z dnia 2022-03-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę drogi gminnej łączącej ul. Kenara, ul. Płowiecką, ul. Konopnickiej z drogą wojewódzką nr 886.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Sanoka w Sanoku
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Sanoka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440710
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Sanok
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 48 134652811
1.5.8.) Numer faksu: 48 134630890
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.sanok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.sanok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.um.sanok.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę drogi gminnej łączącej ul. Kenara, ul. Płowiecką, ul. Konopnickiej z drogą wojewódzką nr 886.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddea52bc-7db0-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00085013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00034138/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej na budowę drogi gminnej łączącej ul. Kenara, ul. Płowiecką, ul. Konopnickiej z drogą wojewódzką nr 886 - łącznikiem do obwodnicy miasta Sanoka.
Zadanie przewiduje projekt budowy łącznika ul. Kenara z ul. Konopnickiej o długości ok. 1,0 km oraz przedłużenia ul. Płowieckiej o długości ok. 0.4 km, który musi zawierać:
• wykonanie dwupasmowej jezdni
• budowę chodników, ciągu pieszo - rowerowego i ścieżki rowerowej
• budowę kanalizacji deszczowej
• budowę oświetlenia ulicznego
• budowę, przebudowę skrzyżowań
• budowę zjazdów
• budowę obiektów inżynieryjnych
• budowę elementów systemu odwodnienia (rowy, przepusty)
• budowę kanału technologicznego
• wycinkę istniejącej zieleni w zieleni
• budowę zatok autobusowych
• budowę urządzeń bezpieczeństwa ruchu
• przebudowę istniejącej infrastruktury technicznej
• rozbiórkę istniejących elementów
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71210000-3 - Doradcze usługi architektoniczne
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.| 2022-03-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |