Optymalizacja gospodarki wodno-kanalizacyjnej w Gminie Koziegłowy, poprzez budowę kanalizacji sanitarnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą–etap I - POSTĘPOWANIE 2
GMINA I MIASTO KOZIEGŁOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00086028
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00086028/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-15 11:12
- Lokalizacja
- Koziegłowy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1137a00-9872-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5771952310
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00086028 z dnia 2022-03-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Optymalizacja gospodarki wodno-kanalizacyjnej w Gminie Koziegłowy, poprzez budowę kanalizacji sanitarnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą–etap I - POSTĘPOWANIE 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO KOZIEGŁOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398505
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Moniuszki 14
1.5.2.) Miejscowość: Koziegłowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-350
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: izp@kozieglowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozieglowy.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kozieglowy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Optymalizacja gospodarki wodno-kanalizacyjnej w Gminie Koziegłowy, poprzez budowę kanalizacji sanitarnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą–etap I - POSTĘPOWANIE 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1137a00-9872-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00086028
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028508/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Optymalizacja gospodarki wodno-kanalizacyjnej w Gminie Koziegłowy, poprzez budowę kanalizacji sanitarnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą - etap I.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane ze Środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych - edycja pierwsza2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00069640/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIGK.271.05.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1: Budowa pompowni ścieków w m. Koziegłowy wraz z kanałem doprowadzającym;
Zakres rzeczowy obejmuje m. in.:
Budowę pompowni w m. Koziegłowy wraz z kanałem doprowadzającym (przejścia
kanałem doprowadzającym kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej przez pas drogowy drogi
wojewódzkiej Nr 789), budową przyłącza wodociągowego, energetycznego i budową zjazdu z drogi gminnej. Na terenie projektowanej pompowni ścieków planuje się wybudowanie następujących obiektów: Pompownia ścieków, Filtr, Agregat prądotwórczy, Stacja transformatorowa, Komora wodomierzowa. Dodatkowo w skład pompowni wejdą: rurociągi , linie kablowe energetyczne i oświetlenia, droga wewnętrzna, ogrodzenie terenu pompowni z bramą i furtką.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Projekty budowlano – wykonawcze wraz z aktualizacją, STWiOR, przedmiary, Decyzja nr 163/14 z dn. 04.04.2014r. – pozwolenie na budowę. Decyzja nr 254/OS/2014 z dn. 10.02.2014r. – pozwolenie wodnoprawne, Decyzja nr 16/C/14 z dn. 26.03.2014r. – pozwolenie na budowę przejście przez pas drogowy drogi wojewódzkiej , które stanowią załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.W przedmiotowym Postępowaniu złożona oferta przekracza wartość, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8589999,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8589999,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-03-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |