„Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych w roku 2022”
Gmina Miękinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00086128
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00086128/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-15 11:40
- Lokalizacja
- Miękinia, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a81886c5-9637-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 9131502020
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00086128 z dnia 2022-03-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych w roku 2022”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miękinia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935046
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 41
1.5.2.) Miejscowość: Miękinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-330
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miekinia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miekinia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.miekinia.pl/m,13802,postepowania-o-zamowienia-publiczne-w-roku-2022.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych w roku 2022”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a81886c5-9637-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00086128
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007104/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remonty cząstkowy nawierchni bitumicznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00068740/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KRO.ZP.271.05.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia dotyczy realizacji zadania polegającego na remoncie cząstkowym nawierzchni asfaltowych dróg gminnych w 2022 roku, tj. wykonanie następujących robót:
1. Remont cząstkowy nawierzchni masą mineralno-bitumiczną (mieszanka dla warstwy ścieralnej AC11S) przy średniej grubości ubytków 5,0 cm wraz z obcięciem krawędzi zgodnie z SST „Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych” o powierzchni nie mniejszej niż 1500 m2.
2. Naprawa (przez uszczelnienie) podłużnych i poprzecznych spękań nawierzchni bitumicznych zgodnie z SST „Naprawa (przez uszczelnienie) podłużnych i poprzecznych spękań nawierzchni bitumicznych” o długości min. 100 m. Remonty prowadzone będą na drogach gminnych „pod ruchem”.
Powyższe ilości są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia. Prace te będą wykonywane sukcesywnie do czasu obowiązywania umowy, w zależności od zaistniałych potrzeb. Zamawiający planuje rozpoczęcie realizacji usługi od miesiąca marca br. jeżeli wystąpią ubytki w nawierzchni drogowej i korzystne warunki atmosferyczne umożliwiające wykonywanie prac remontowych. Wykonawca zobowiązany będzie do rozpoczęcia usługi w terminie do 3 dni roboczych od dnia otrzymania zgłoszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą przedmiotowego rozstrzygnięcia jest norma prawna wywodzona z treści przepisu art. 255 pkt 2 Pzp. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.Zamawiający unieważnia postępowanie, o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
W ww. postępowaniu wpłynęła jedna oferta. Zamawiający w dniu 15.03.2022 r. odrzucił ofertę na podstawie art. 226 ust. 14 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn.zm.).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249690,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249690,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-03-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |