Przebudowa boisk sportowych wraz z budową zaplecza technicznego w miejscowości Brzyska Wola
GMINA KURYŁÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00088257
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00088257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-16 14:09
- Lokalizacja
- Kuryłówka, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-caa2498d-7ce9-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 8161593966
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychUrządzenia do konserwacji terenu
Wykonawcy
1 przyznane
PIOTR PUZIOKolbuszowa, PL · lot 0
2 514 560,19 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00088257 z dnia 2022-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boisk sportowych wraz z budową zaplecza technicznego w miejscowości Brzyska Wola
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KURYŁÓWKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Kuryłówka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581726
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kuryłówka 527
1.5.2.) Miejscowość: Kuryłówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-303
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: (17) 243 80 10
1.5.8.) Numer faksu: (17) 243 80 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kurylowka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kurylowka.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.kurylowka.biuletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boisk sportowych wraz z budową zaplecza technicznego w miejscowości Brzyska Wola2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caa2498d-7ce9-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000266/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa boisk sportowych wraz z budową zaplecza technicznego w Brzyskiej Woli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00031546/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.83.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2500000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Określenie przedmiotu zamówienia.1.1. Przedmiotem postępowania jest wykonanie elementów opisanych w dokumentacji i zawiera w szczególności:
- przebudowa boiska sportowego i treningowego do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej
- budowa oświetlenia boiska do piłki nożnej
- budowa budynku gospodarczego o pow. zabudowy do 35,0 m2 do niezawodowego wykonywania
prac warsztatowych ujęte w art. 29 ust. 1 pkt. 2 Ustawy Prawo budowlane
- budowa studni wierconej do 30,0 m do poboru wody celem nawadniania boiska
- budowa studni chłonnej o przeznaczeniu niewykraczającym poza zwykłe korzystaniu z wód
- budowa instalacji nawodniającej i odwodniającej boisko
- montaż ławek zawodniczych
- budowa piłkochwytów
- montaż trybun systemowych (demontaż istniejących i położenie nowych)
- zagospodarowanie bliskiego otoczenia boiska
1.2. Zakres zamówienia obejmuje wielkości wskazane w dokumentacji techniczno - projektowej oraz opisowej załączonej do SWZ i będącej jej nieodzownym elementem
1.3. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzą, że oferowane dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria co wykonawca musi wykazać przed rozpoczęciem faktycznym realizacji zadania. Zachowanie podstawowych parametrów materiałów opisane jest w ust. 2 niniejszego działu.
2. Warunki techniczne wykonania i odbioru zadania dla każdej z części.
2.1. Warunki techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych zawarte są w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik do SWZ) oraz ust. 2.2 niniejszego działu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.5.) Wartość części: 2374000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Określenie przedmiotu zamówienia.1.1. Przedmiotem postępowania jest wykonanie elementów opisanych w dokumentacji i zawiera w szczególności - dostawę sprzętu utrzymania obiektu
1.2. Zakres zamówienia obejmuje wielkości wskazane w dokumentacji techniczno - opisowej załączonej do SWZ i będącej jej nieodzownym elementem
1.3. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzą, że oferowane dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria co wykonawca musi wykazać przed rozpoczęciem faktycznym realizacji zadania. Zachowanie podstawowych parametrów materiałów opisane jest w ust. 2 niniejszego działu.
2. Warunki techniczne wykonania i odbioru zadania dla każdej z części.
Warunki techniczne wykonania i odbioru dostawy zawarte są w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru dostawy (załącznik do SWZ) oraz ust. 2.3 niniejszego działu,
4.5.3.) Główny kod CPV: 43325100-8 - Urządzenia do konserwacji terenu
4.5.5.) Wartość części: 126000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2514560,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2514560,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2514560,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Puzio FLORENA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8140000754
7.3.3) Ulica: Sokołowska
7.3.4) Miejscowość: Kolbuszowa Dolna
7.3.5) Kod pocztowy: 36-100
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2514560,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
część 2 zostanie powtórzona| 2022-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |