Modernizacja Stadionu Miejskiego piłkarsko-lekkoatletycznego w Kolnie
MIASTO KOLNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00087471
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00087471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-16 10:26
- Lokalizacja
- Kolno, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc00258d-8b34-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 2910225234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00087471 z dnia 2022-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Stadionu Miejskiego piłkarsko-lekkoatletycznego w Kolnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KOLNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669849
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 20
1.5.2.) Miejscowość: Kolno
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-500
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wrg@kolno.home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.umkolno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Stadionu Miejskiego piłkarsko-lekkoatletycznego w Kolnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc00258d-8b34-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00087471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025745/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 2. Modernizacja Stadionu Miejskiego piłkarsko-lekkoatletycznego w Kolnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00055345/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja Stadionu Miejskiego piłkarsko-lekkoatletycznego w Kolnie”. Każdy Wykonawca zobowiązany jest zapoznać się dokładnie z informacjami zawartymi w SWZ i przygotować ofertę zgodnie z wymaganiami w niej określonymi. Wykonawca składa ofertę łącznie na Zadanie 1 i 2. Złożenie oferty na jedno Zadanie będzie skutkowało odrzuceniem oferty. W kryterium cenowym Zamawiający oceniać będzie łączną cenę za realizację zadania 1 i 2.
Zadanie 1 – Budowa boiska piłkarskiego o nawierzchni trawiastej z częścią lekkoatletyczną oraz niezbędną infrastrukturą techniczną w zakresie:
1) przebudowa boiska do piłki nożnej o nawierzchni z trawy naturalnej o wymiarach 64x100m- pole gry, Wymiary boiska zgodne z podręcznikiem licencyjnym PZPN dla klubów IV Ligi na sezon 2020/2021 i następne. Pole gry posiada trawiaste pobocze z trawy naturalnej o szerokości 3m za bocznymi liniami ograniczającymi pole gry i 5m za liniami bramkowymi z wyposażeniem.
2) budowa systemem drenażu i nawadniania nawierzchni płyty boiska piłkarskiego,
3) przebudowa stadionu lekkoatletycznego do kategorii VA (uzgodnienie PZLA z dnia 22.03.2017r.):
skocznia do skoku wzwyż,
skocznie do skoku o tyczce,
skocznia do skoku w dal i trójskoku jednokierunkowa,
rzutnia do pchnięcia kulą,
rzutnia do rzutu dyskiem i rzutu młotem wraz z klatką ochronną dostosowaną do rzutu młotem,
rzutnie do rzutu oszczepem,
4) budowa bieżni okrężna 4-torowa o dystansie 400 m. Na bieżni okrężnej znajduje się bieżnia prosta 6-torowa do biegu na 100m i 110 m do biegu przez płotki o nawierzchni – syntetycznej (nawierzchnia prefabrykowana kauczukowa lub poliuretanowa Full PUR) grubości min. 14 mm zgodna z wymogami Światowej Lekkoatletyki (WA),
5) budowa bieżnia prosta 6-torowa o dystansie 100 i 110 m o nawierzchni – syntetycznej (nawierzchnia prefabrykowana kauczukowa lub poliuretanowa Full PUR) zgodna z wymogami Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych (IAAF),
6) dostawa i montaż elektronicznej tablicy wyników,
7) dostawa wyposażenie techniczne obiektów lekkoatletycznych w urządzenia i sprzęt do organizacji zawodów lekkoatletycznych,
8) budowa ogrodzenia bieżni,
9) demontaż istniejącego ogrodzenia i kolidujących z projektem obiektów,
10) budowa instalacji wodociągowej,
11) budowa kanalizacji deszczowej,
12) budowa wewnętrznej instalacji kablowej (teletechnicznej),
13) budowa instalacji oświetlenia stadionu,
Zadanie 2 – Budowa i rozbudowa zaplecza sportowego w zakresie:
1) rozbiórka kolidujących z inwestycją obiektów budowlanych,
2) budowa trybun z budynkiem szatniowo – sanitarnym, rozbudowa i nadbudowa istniejącego budynku wejścia głównego, budowa budynku sędziowskiego
3) budowa wewnętrznego układu chodników,
4) budowa fragmentów ogrodzeń wraz z bramami i furtami
5) budowa elementów małej architektury min. masztów, ławek, koszy i innych
6) budowa instalacji monitoringu wizyjnego,
7) budowa instalacji nagłośnienia stadionu,
8) budowa niezbędnej infrastruktury technicznej
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (część ogólna) oraz załącznik nr 6a do SWZ - dokumentacja projektowa na którą składają się:
a) Projekt budowlany,
b) Przedmiary robót. Ze względu na wynagrodzenie ryczałtowe przedmiar robót ma charakter pomocniczy do wyceny przedmiotu zamówienia.
c) Specyfikacje techniczne.
3. Zamawiający wymaga by wykonawca udzielił na wykonane roboty budowlane minimum 60 miesięcy gwarancji, zaś na dostarczone wyposażenie zgodnie z gwarancją producenta lecz nie mniej niż 24 miesiące.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 17 500 000,00 zł brutto. Oferta złożona przez firmę Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRETASPORT Ilona Stańczyk na kwotę 28 2900 000,00 zł brutto znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28290000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28290000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |