Wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu i odwodnieniu terenu przy obiekcie komunalnym przy ul. Mariańskiej 14/16 w Wołominie Rewitalizacja przestrzeni miejskiej w obszarze GRP Gminy

Gmina Wołomin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00087284
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00087284/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-16 09:27
Lokalizacja
Wołomin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de833f04-8f0e-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
1251333722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00087284 z dnia 2022-03-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu i odwodnieniu terenu przy obiekcie komunalnym przy ul. Mariańskiej 14/16 w Wołominie Rewitalizacja przestrzeni miejskiej w obszarze GRP Gminy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Wołomin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu i odwodnieniu terenu przy obiekcie komunalnym przy ul. Mariańskiej 14/16 w Wołominie Rewitalizacja przestrzeni miejskiej w obszarze GRP Gminy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de833f04-8f0e-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00087284

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019651/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Rewitalizacja przestrzeni miejskiej w obszarze Gminnego Planu Rewitalizacji Gminy Wołomin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00058746/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania roboty budowlane polegające na utwardzeniu i odwodnieniu terenu przy obiekcie komunalnym przy ul. Mariańskiej 14/16 w Wołominie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rewitalizacja przestrzeni miejskiej w obszarze Gminnego Planu Rewitalizacji Gminy Wołomin”.

2. W ramach przedmiotu umowy Wykonawca wykona:
1) utwardzenie terenu,
2) odwodnienie terenu, w tym budowę przyłącza kanalizacji deszczowej
3) roboty towarzyszące w tym zabezpieczenia i roboty porządkowe,
4) wywóz i utylizację odpadów budowlanych,
5) kompletną dokumentację powykonawczą w 2 egzemplarzach,
6) przeniesienie na Zamawiającego majątkowych praw autorskich do dokumentacji powykonawczej, o której mowa w § 1 ust. 2 pkt. 5 umowy oraz § 10 ust. 4 umowy na warunkach określonych w § 17 umowy,
7) niezbędne próby techniczne wykonanych sieci, instalacji i zamontowanych urządzeń,
8) zgodnie z umową przyłączeniową nr 383/Kd/2021 z dnia 06.08.2021 r., Wykonawca powiadomi PWIK o przystąpieniu do robót i pobierze dzienniczek robót (opłatę za wydanie dzienniczka ponosi Wykonawca), a po zakończeniu prac złoży geodezyjną inwentaryzację powykonawczą,
9) rozliczy się z Zamawiającym z materiałów pochodzących z demontażu i innych materiałów rozbiórkowych,
10) uzyska pozytywny odbiór techniczny robót od gestorów sieci,
11) uporządkuje teren po robotach, odpady i urobek zagospodaruje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
12) przekaże Zamawiającemu dokumenty potwierdzające przekazanie i utylizację odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art 255 pkt 1) przywołanej na wstępie ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania– w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2022-03-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane