„Przebudowa - odcinka drogi gminnej w m. Białynin”

Gmina Głuchów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00450548
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00450548/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-08 12:42
Lokalizacja
Głuchów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7cb5102d-8ae8-4b5e-9be5-3222ce1080ad
Identyfikator
8361833004
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00450548 z dnia 2024-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa - odcinka drogi gminnej w m. Białynin”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głuchów

1.3.) Oddział zamawiającego: Głuchów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148236

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Klonowa

1.5.2.) Miejscowość: Głuchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-130

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 468157530

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminagluchow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminagluchow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7cb5102d-8ae8-4b5e-9be5-3222ce1080ad

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa - odcinka drogi gminnej w m. Białynin”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cb5102d-8ae8-4b5e-9be5-3222ce1080ad

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450548

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408454

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zadania - „Przebudowa - odcinka drogi gminnej w m. Białynin ”
obejmuje przebudowę drogi gminnej na odcinku od km roboczego 0+000,00 (początek przebudowywanej nawierzchni jezdni) do km roboczego 0+779 . Obejmuje on wykonanie przebudowy obejmującej:
- poszerzenie jezdni do szerokości min. 4,50m,
- ułożenie nakładki na poszerzanej oraz istniejącej nawierzchni asfaltowej,
- wykonanie poboczy z kruszywa C90/3 warstwą grubości 10cm,
- budowę chodnika od km 0+100 do km 0+450 długości 350mb,
- przebudowa przepustu okularowego pod jezdnią w km. 0+530,
- przebudowa przepustu w km 0+220.
Zamówienie dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1449512,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1529967,73 PLN

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane