„Zagospodarowanie terenu przy ul. Wołodyjowskiego w Polkowicach”
GMINA POLKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00087102
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00087102/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-16 08:05
- Lokalizacja
- Polkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b31c1f1f-8001-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 6922253936
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00087102 z dnia 2022-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu przy ul. Wołodyjowskiego w Polkowicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647618
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Polkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48768474121
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.begier@gmina.polkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.polkowice.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie terenu przy ul. Wołodyjowskiego w Polkowicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b31c1f1f-8001-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00087102
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029243/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Zagospodarowanie terenu przy ul.Wołodyjowskiego 1-11
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00041320/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 164110,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Zagospodarowanie terenu przy ul. Wołodyjowskiego w
Polkowicach” realizowane w ramach zadania budżetowego pn.: „Zagospodarowanie terenu przy
ul. Wołodyjowskiego 1-11”, w części finansowane ze środków Mechanizmu Finansowego
Europejskiego Obszaru Gospodarczego w ramach Programu Środowisko, Energia, Zmiany
Klimatu, Łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków, projekt „Zielono-niebieska
infrastruktura w Polkowicach”, zadanie „Stworzenie systemu zieleni miejskiej wraz ze
zwiększeniem powierzchni biologicznie czynnej przy ul. Wołodyjowskiego w Polkowicach”,
1) Przedmiot zamówienia:
Zagospodarowanie terenu we wnętrzach międzyblokowych przy ul. Wołodyjowskiego 1-5, 6-8 i
9-11 w Polkowicach, realizowane na obszarze działek o numerach ewidencyjnych nr 43/72 i
1035/14 obręb 01 miasta Polkowice obejmuje:
Etap I:
a) budowę placyków rekreacyjnych wraz dojściami utwardzonymi kostką betonową,
b) utwardzenie nawierzchni parkingów rowerowych kostką betonową,
c) wprowadzenia nowych obiektów małej architektury na terenie zagospodarowania: ławki z
oparciem, kosze na odpady, stojaki na rowery,
d) uporządkowanie istniejącej i wykonanie nowej szaty roślinnej,
Etap II:
e) utrzymanie żywotności nowo wykonanej szaty roślinnej w ramach rocznej pielęgnacji, a w
przypadku obumarcia rośliny w tym okresie ich wymianę na nowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279037,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 340126,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 279037,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mateusz Wierzbicki PARK-LAS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6932122199
7.3.3) Ulica: ul. Różana 10
7.3.4) Miejscowość: Głogów
7.3.5) Kod pocztowy: 67-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 279037,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 407 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |