Rozbiórka zespołu budynków gospodarczych w Jaworze przy ul. Mickiewicza, dz. nr 146/1, 646/1

TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO "TBS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00088293
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00088293/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-16 14:18
Lokalizacja
Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d7cea2df-8fc7-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
6141003653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00088293 z dnia 2022-03-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka zespołu budynków gospodarczych w Jaworze przy ul. Mickiewicza, dz. nr 146/1, 646/1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO "TBS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230289940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 7

1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tbs@tbskg.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbskg.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/572585

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbiórka zespołu budynków gospodarczych w Jaworze przy ul. Mickiewicza, dz. nr 146/1, 646/1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7cea2df-8fc7-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088293

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00059828/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbiórka zespołu budynków gospodarczych w Jaworze przy ul. Mickiewicza, dz. nr 146/1, 646/1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00062708/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbiórce zespołu budynków gospodarczych w Jaworze przy ul. Mickiewicza, dz. nr 146/1, 646/1, obręb Zacisze, gmina Jawor, powiat jaworski.
Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z zatwierdzonym projektem budowlanym, pozwoleniem na budowę z dnia 18 listopada 2021 roku (Decyzja nr 447/2021) oraz z pozostałymi dokumentami stanowiącymi opis przedmiotu zamówienia, w sposób określony w przepisach, w tym techniczno-budowlanych i zgodnie z zasadami wiedzy technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Z powodu błędy systemu teleinformatycznego, Zamawiający nie odpowiedział na pytania wykonawcy, które wpłynęły do Zamawiającego zgodnie z określonymi trybami i procedurami w zakresie komunikacji pomiędzy Wykonawcami a Zamawiającym, wskazanymi w ogłoszeniu, SWZ.
Pytania były istotne i odpowiedzi miały znaczenie dla sporządzenia ofert, co mogły mieć istotny wpływ na sposób obliczenia cen ofert. Brak odpowiedzi mógł być więc przyczyną znacznej rozbieżności cen złożonych ofert, przez co ceny ofert nie mogły być porównywalne celem wyboru oferty najkorzystniejszej.
Zamawiający, na pytania wykonawcy, był obowiązany udzielić wyjaśnień niezwłocznie, jednak nie później niż na 2 dni przed upływem terminu składania ofert. Wobec upływu terminu składania ofert nie jest możliwe usunięcie powstałej wady, co uniemożliwia zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wada posiada nieusuwalny charakter.
2022-03-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane