Kontynuacja przebudowy i modernizacji budynku starej Plebanii w Parafii P.W. Św. Anny w Piasecznie (...)

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00090240
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00090240/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-18 08:35
Lokalizacja
Piaseczno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c37bf8b8-8b32-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
1231210962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00090240 z dnia 2022-03-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kontynuacja przebudowy i modernizacji budynku starej Plebanii w Parafii P.W. Św. Anny w Piasecznie (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kontynuacja przebudowy i modernizacji budynku starej Plebanii w Parafii P.W. Św. Anny w Piasecznie (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c37bf8b8-8b32-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090240

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035021/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Przebudowa i modernizacja budynku starej Plebanii w Parafii P.W. Św. Anny w Piasecznie wraz ze zmianą sposobu użytkowania na budynek muzealno - konferencyjny.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zad. jest współf. z funduszy UE, w ramach proj. „Przebudowa i modernizacja budynku starej Plebanii w Piasecznie wraz ze zmianą sposobu użytkowania na budynek muzealno - konferencyjny”, w ramach Osi Priorytetowej V Gospodarka przyjazna środowisku, Działanie 5.3 Dziedzictwo Kulturowe, Typ proj.: „Wzrost regionalnego potencjału turyst. poprzez ochronę obiektów zabytkowych” RPOWM na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00055281/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Spr. 12/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełna nazwa postępowania:
„Kontynuacja przebudowy i modernizacji budynku starej Plebanii w Parafii P.W. Św. Anny w Piasecznie wraz ze zmianą sposobu użytkowania na budynek muzealno – konferencyjny oraz dostarczeniem świadectwa charakterystyki energetycznej budynku i prawomocnej decyzji pozwolenia na użytkowanie”.

Przedmiotem zamówienia jest:

Kontynuacja przebudowy i modernizacji budynku starej Plebanii w Piasecznie wraz ze zmianą sposobu użytkowania na budynek muzealno – konferencyjny oraz dostarczenie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku i prawomocnej decyzji pozwolenia na użytkowanie a także udzielenie gwarancji na wykonany Przedmiot Zamówienia, łącznie z robotami wykonanymi przez poprzednich Wykonawców, na okres zgodny z postanowieniami Umowy.
Zakres rzeczowy robót do realizacji
1. Wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych oraz wykończeniowych wewnątrz i na zewnątrz budynku, a w szczególności:
1.1 Wykonanie robót budowlanych
1.2 Wykonanie robót drogowych oraz zagospodarowania terenu wraz z zielenią
1.3 Wykonanie robót sanitarnych: instalacji wod.-kan., wentylacji i klimatyzacji, c.o. i c.t., kanalizacji sanitarnej i deszczowej.
1.4 Wykonanie robót elektrycznych: instalacji elektrycznej, teletechnicznej i odgromowej.
2. Roboty objęte Przedmiotem Zamówienia należy wykonać zgodnie z:
2.1. postanowieniami SWZ,
2.2. postanowieniami Umowy,
2.3. wytycznymi Zamawiającego zawartymi w niniejszym Opisie Przedmiotu Zamówienia - Załączniku A do Umowy (dalej OPZ) oraz w pozostałych załącznikach do Umowy
2.4. dokumentacją projektową, techniczną i formalno-prawną. Spis dokumentacji zgodnie z Załącznikiem nr 7 do OPZ.
2.5 obowiązującymi przepisami prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty, tj. firmy ART-REKO PROJEKT sp. z o.o. realizacje sp.k., Ul. Domaniewska 47/10 , 02-672 Warszawa, REGON 367318060 przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający na sfinansowanie niniejszego zamówienia publicznego zamierzał przeznaczyć kwotę 3 500 000,00 zł brutto, a oferta najkorzystniejsza wynosi 4 544 359,30 zł brutto.
2022-03-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane