Dostawa pomp insulinowych do SPSK nr 1 PUM w Szczecinie
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00089256
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-17 11:38
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8522211119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia i przyrządy do infuzji
Wykonawcy
6 przyznanych
Medtronic Poland Sp. z o.o.Warszawa, PL
46 440 PLNMedtronic Poland Sp. z o.o.Warszawa, PL
234 360 PLNMedtronic Poland Sp. z o.o.Warszawa, PL
46 440 PLNMedtronic Poland Sp. z o.o.Warszawa, PL
133 920 PLNMedtronic Poland Sp. z o.o.Warszawa, PL
51 084 PLNMedtronic Poland Sp. z o.o.Warszawa, PL
26 784 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.