Modernizacja Chocimowskiego Dworku na potrzeby Uniwersytetu Ludowego

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Chocimów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00090022
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00090022/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-17 15:22
Lokalizacja
Kunów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c845170d-7f68-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
6612218029
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR KOWALIKKunów, PL · lot 0
402 361,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00090022 z dnia 2022-03-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Chocimowskiego Dworku na potrzeby Uniwersytetu Ludowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Chocimów

1.3.) Oddział zamawiającego: stowarzyszeniechocimow

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292903543

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chocimów 75b

1.5.2.) Miejscowość: Kunów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-415

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 500 718 850

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: chocimow@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chocimow.blutu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


stowarzyszenie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Chocimowskiego Dworku na potrzeby Uniwersytetu Ludowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c845170d-7f68-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090022

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036739/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja Chocimowskiego Dworku na potrzeby Uniwersytetu Ludowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00038666/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 329529,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: „Modernizacja Chocimowskiego Dworku na potrzeby Uniwersytetu Ludowego”.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje roboty budowlane obejmujące:
a) Roboty rozbiórkowe;
b) Roboty budowlane;
c) Instalacje elektryczne;
d) Instalacje wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania.
Budynek Dworu w Chocimowie jest obiektem zabytkowym wpisanym do rejestru zabytków nieruchomych województwa świętokrzyskiego. Przedmiot zamówienia będzie realizowany przy zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami poprzez zastosowanie racjonalnych usprawnień, usuwanie barier oraz zapobieganie ich powstawaniu, zgodnie z art. 4 ustawy z dnia 19 lipca 2019 roku o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. z 2020 roku poz. 1062).
Wykonawca będzie zobowiązany zapewnić dostępność osobom ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z art. 6 wyżej wymienionej ustawy w zakresie dostępności architektonicznej:
W obiekcie nie występują obniżenia ani stopnie niebezpieczne dla osób niewidomych. Dostęp do budynku oraz na piętro został już zapewniony poprzez zakup schodołazu. Na parterze budynku zostanie wyremontowana łazienka z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych. Ewakuacja osób ze szczególnymi potrzebami poprzez oznakowanie drogi ewakuacyjnej wejściem głównym lub bocznym.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych określają:
1) Projekt budowlany pod nazwą: „Przebudowa budynku po szkole podstawowej ze zmianą sposobu użytkowania na świetlicę środowiskową”;
2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
3) Przedmiary robót.
Uwaga: Projekt budowlany obejmuje szerszy zakres robót. Do wykonania w tym etapie jest instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna i centralnego ogrzewania (parter i piętro); roboty budowlane w pomieszczeniach na parterze budynku numer 0.05, 0.06, 0.10, 0.11, 0.12, 0.13, 0.14.
Powyższe dokumenty stanowią załączniki numer 9, 10 i 11 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
45000000-7 Roboty budowlane
45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 Roboty instalacyjne wodno - kanalizacyjne i sanitarne
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 punkt 7 i 8 ustawy Prawo zamówień publicznych.
7. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik numer 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 402361,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 402361,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 402361,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kowalik Artur Usługi Remontowo-Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 260056855

7.3.3) Ulica: Pogodna 16

7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Św.

7.3.5) Kod pocztowy: 27-400

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 402361,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-03-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane