„Budowa dróg gminnych ul. Norwida, ul. Asnyka i ul. Tuwima w Podbrzeziu Dolnym.”
Gmina Kożuchów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00090771
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00090771/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-18 11:31
- Lokalizacja
- Kożuchów, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab9b858d-9942-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 9251957786
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00090771 z dnia 2022-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa dróg gminnych ul. Norwida, ul. Asnyka i ul. Tuwima w Podbrzeziu Dolnym.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kożuchów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770327
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1a
1.5.2.) Miejscowość: Kożuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-120
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@kozuchow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozuchow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.wrota.lubuskie.pl/ugkozuchow/zamowienia_publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa dróg gminnych ul. Norwida, ul. Asnyka i ul. Tuwima w Podbrzeziu Dolnym.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab9b858d-9942-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090771
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00339202/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa dróg gminnych ul. Norwida, ul. Asnyka i ul. Tuwima w Podbrzeziu Dolnym.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00072361/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FI.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1353729,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg gminnych ul. Norwida, ul. Asnyka i ul. Tuwima w Podbrzeziu Dolnym. Zadanie obejmuje budowę dróg, chodników i sieci deszczowej w ulicach Norwida, Asnyka i Tuwima w Podbrzeziu Dolnym - etap II i III wskazany na projekcie zagospodarowania terenu z podziałem na etapy, który stanowi część dokumentacji projektowej.
Etap II obejmuje:
1) Budowę jezdni z kostki betonowej koloru szarego o grubości 8 cm na podsypce piaskowo-cementowej o grubości 3 cm na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości 20cm – około 1846 m2
2) Budowę nawierzchni zjazdów indywidualnych z kostki betonowej koloru czerwonego o grubości 8 cm, na podsypce piaskowo – cementowej o grubości 3 cm, na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości 15 cm – około 231 m2
3) Budowę nawierzchni chodników z kostki betonowej koloru grafitowego o grubości 8 cm, na podsypce piaskowo- cementowej o grubości 5 cm – około 702 m2
4) Budowę kanalizacji deszczowej około 403 mb
5) Budowę przepompowni ścieków – studzienka z tworzyw sztucznych o średnicy 600mm włazem żeliwnym i pompą wraz z przyłączeniem do sieci elektrycznej;
6) Regulację istniejącej infrastruktury.
7) Wykonanie stałej organizacji ruchu.
Etap III obejmuje:
1) Budowę jezdni z kostki betonowej koloru szarego o grubości 8 cm na podsypce piaskowo-cementowej o grubości 3 cm na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości 20cm – około 679 m2
2) Budowę nawierzchni zjazdów indywidualnych z kostki betonowej koloru czerwonego o grubości 8 cm, na podsypce piaskowo – cementowej o grubości 3 cm, na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości 15 cm – około 19 m2
4) Budowę kanalizacji deszczowej około 114,50 mb
6) Regulację istniejącej infrastruktury.
7) Wykonanie stałej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3) ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Cena najniższej oferty jaką otrzymał Zamawiający na wykonanie przedmiotowego zamówienia to 1 988 273,62 zł brutto, natomiast kwota jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie tego zamówienia wynosi 1 520 000,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1988273,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2302303,26 PLN
| 2022-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |