Budowa i modernizacja nawierzchni drogowych i parkingu
Gmina Miejska Przeworsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00078490
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00078490/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-08 10:52
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9eddb0b-84d9-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 7941687990
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00078490 z dnia 2022-03-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja nawierzchni drogowych i parkingu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Przeworsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900499
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 10
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166487/844
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@przeworsk.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.przeworsk.um.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przeworsk.bip.info.pl , https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i modernizacja nawierzchni drogowych i parkingu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9eddb0b-84d9-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00078490
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016795/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa i modernizacja nawierzchni drogowych i parkingu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00047082/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IIT.271.06.RB.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 299850 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.:
Budowa i modernizacja nawierzchni drogowych i parkingu
Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w załączonych do swz :
1) Przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 2 do swz
2) Specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (STWiOR) stanowiących załącznik nr 3 do swz .
3) Projekcie budowlanym stanowiącym załącznik nr 4 do swz
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca któregom oferta została uznana jako najkorzystniejsza PBDiS BUDINSTEL ul. Głęboka 11 b, 37-200 uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, natomiast cena oferty kolejnego Wykonawcy Przedsiębiorstwo budowlane Renomex Paweł Zawitkowski, ul. Dojazdowa 33 , 33-700 Jarosław przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 395579,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 659016,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 395579,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-03-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |