Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych dla przyłączenia zasilania obiektu Archiwum Urzędu Miasta Krakowa przy ul. Na Załęczu 2 w Krakowie, na dz. nr 30 obr. NH-55
Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00090170
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00090170/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-18 07:52
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6398086-8fc5-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 6762530337
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00090170 z dnia 2022-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych dla przyłączenia zasilania obiektu Archiwum Urzędu Miasta Krakowa przy ul. Na Załęczu 2 w Krakowie, na dz. nr 30 obr. NH-55
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367252869
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Reymonta 20
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zim.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zim.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zimkrakow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych dla przyłączenia zasilania obiektu Archiwum Urzędu Miasta Krakowa przy ul. Na Załęczu 2 w Krakowie, na dz. nr 30 obr. NH-552.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6398086-8fc5-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090170
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020455/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Wykonanie projektu oraz robót budowlanych w formie zaprojektuj i wybuduj dla przyłącza energetycznego obiektu Archiwum Miasta Krakowa oraz prac w zakresie słabych prądów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00063387/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIM.ZP.262.2.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych dla przyłączenia zasilania obiektu Archiwum Urzędu Miasta Krakowa przy ul. Na Załęczu 2 w Krakowie, na dz. nr 30 obr. NH-55, zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym zwanym dalej „PFU”, w zakresie etapu I PFU (etap II PFU nie jest objęty przedmiotem niniejszego zamówienia), dokumentacją wykonawczą obiektu Archiwum UMK, warunkami przyłączenia nr WP/147123/2021/O09R02 z dnia 2 grudnia 2021 roku oraz wyciągiem z ekspertyzy technicznej budynku administracyjnego wraz z przewiązką opracowanej przez GSBK (w/w dokumenty stanowią załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, zwanych dalej „PPU”).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ, w tym m.in. w PPU.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono jedną ofertę za cenę 1 466 711,03 zł brutto, która przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 420 000,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, zatem Zamawiający jest zobligowany do unieważnienia niniejszego postępowania.SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Unieważnienie postępowania nastąpiło dnia 16 marca 2022 r.| 2022-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |