Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej 0,4 kV oświetlenia drogowego w Raszynie
Gmina Raszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00090403
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00090403/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-18 09:34
- Lokalizacja
- Raszyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bdea8678-9a1f-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5342488243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00090403 z dnia 2022-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej 0,4 kV oświetlenia drogowego w Raszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raszyn
1.3.) Oddział zamawiającego: Raszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 2a
1.5.2.) Miejscowość: Raszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@raszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://raszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.raszyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej 0,4 kV oświetlenia drogowego w Raszynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdea8678-9a1f-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090403
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021967/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Projekt i budowa oświetlenia ulicznego w ulicach: na terenie Gminy Raszyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00073080/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.8.2022.DC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia w ulicy Generała Bena i ulicy Generała Wybickiego w miejscowości Raszyn na dz. nr 689/5, 824/3, 840/1, 884/1, 884/2, 884/3, 903 obręb 0014 Raszyn, gm. Raszyn, na podstawie zgłoszenia wykonania robót budowlanych L.dz.WA.6743.2.167.2018
W ramach budowy należy wykonać:
1. Kopanie rowów dla kabli – ok. 165 m3
2. Ułożenie kabla YAKXS 4x25 mm2 – ok. 830 m
3. Posadowienie słupów h=7,5 m – 18 szt.
4. Montaż opraw drogowych LED – 18 szt.
Wykonanie niezbędnych robót towarzyszących
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.Kwota oferty najkorzystniejszej przewyższa środki, które Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
| 2022-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |