Wykonanie ścieżki rowerowej w ul. Szkolnej w Michałowicach

GMINA MICHAŁOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00092209
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00092209/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-21 11:00
Lokalizacja
Reguły, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dab244b2-8a77-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
5342480595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógInstalowanie oznakowania drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

MAŁGORZATA SZYMAŃSKAWarszawa, PL · lot 0
439 937,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00092209 z dnia 2022-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie ścieżki rowerowej w ul. Szkolnej w Michałowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1

1.5.2.) Miejscowość: Reguły

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 350 91 91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.michalowice.pl/zamowienia-publiczne/ogloszenia-przetargow?preview=1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie ścieżki rowerowej w ul. Szkolnej w Michałowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dab244b2-8a77-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00092209

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022724/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa ulicy Szkolnej w Michałowicach Osiedlu polegająca na wykonaniu ścieżki rowerowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00053827/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 385855,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa drogi gminnej poprzez wykonanie ścieżki rowerowej w ul. Szkolnej na odcinku od ulicy Kolejowej do ulicy Alei Topolowej w Michałowicach, gm. Michałowice o długości ok. 115 mb wraz z przebudową skrzyżowania.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie m.in. następujących robót:
1) roboty przygotowawcze,
2) wycinkę istniejących drzew,
3) roboty rozbiórkowe, w zakresie m. in.: istniejących nawierzchni jezdni, rozbiórkę ogrodzeń, rozbiórkę sieci uzbrojenia terenu oraz innych elementów zlokalizowanych w projektowanych liniach rozgraniczających,
4) roboty ziemne w zakresie kształtowania korpusu drogowego,
5) budowę i przebudowę jezdni drogi,
6) budowę i przebudowę chodników,
7) budowę ścieżki rowerowej,
8) przebudowę istniejących chodników i ciągów pieszo-rowerowych,
9) budowę i przebudowę odwodnienia drogi (wykonanie i przebudowa urządzeń odwadniających zlokalizowanych w pasie drogowym),
10) budowę kanalizacji deszczowej,
11) budowę podbudowy słupowej da kablowej linii telekomunikacyjnej oraz podziemnej linii kablowej telekomunikacyjnej (kolizja istniejącej podbudowy słupowej linii telekomunikacyjnej z projektowanym układem drogowym),
12) budowę kanału technologicznego,
13) wykonanie elementów stałej organizacji ruchu oraz elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.
3. Pełny zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Dokumentacji projektowej, zawierającej Projekt budowlany, Projekt wykonawczy, PSOR, dokumentacje STWiOR , Przedmiary robót oraz badania geotechniczne

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 439937,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 847413,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 439937,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Usług Terenowych Budowlanych i Porządkowych Margot Małgorzata Szymańska w spadku

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zakład Usług Terenowych Budowlanych i Porządkowych Margot Expert Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 521-012-82-23

7.3.3) Ulica: ul. Pasaż Ursynowski 11

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-784

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 439937,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane