Realizacja zajęć dla dzieci oraz szkoleń dla rodziców w ramach projektu „W rodzinie siła!”
Placówka Wsparcia Dziennego w Staszowie - Świetlica "Jutrzenka"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00094801
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-22 17:00
- Lokalizacja
- Staszów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8661734370
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji młodzieżyUsługi szkolenioweOferowanie kursów językowychUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportoweUsługi treningowe, poprawiające kondycję i w zakresie aerobikuUsługi szkolenia specjalistycznego
Wykonawcy
5 przyznanych
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
31 180,5 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
31 180,5 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
41 574 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
41 574 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
9594 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.